Wpis z mikrobloga

Okej, jako że w przyszłym roku jest stulecie i rozsadzi mnie jak nie pojadę choć raz w życiu zobaczyć #lemans na żywo, to zwracam się z prośbą, żeby ktoś jak debilowi mi wszystko wytłumaczył - jakie bilety kupić i gdzie (btw. z tego co widzę na stronie to opcji na pole namiotowe już nie ma?), jak najlepiej transport, noclegi (tu na pewno nie w samym le mans, milionerem nie jestem) etc., na jakie koszty się przygotować itd. A może znalazłaby się ekipa mireczków chętnych wynająć busa i wspólnie pojechać? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) No i jeszcze znalazłem taką ofertę z biura podróży #lemans24 #24hlemans #f1 (dla zasięgu)

ZlodziejBilonownic - Okej, jako że w przyszłym roku jest stulecie i rozsadzi mnie jak...

źródło: comment_1672339723fMG0rwdtIOBc0PcXIAjYUO.jpg

Pobierz
  • 17
@ZlodziejBilonownic: Nie ma co się dziwić. Stulecie wyścigu. Choć pewnie na setną edycję też będzie celebracja. Bo setna rocznica i edycja się nie pokrywają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam pojęcia czy coś znajdziesz. Możliwe, że koniki będą sprzedawać na ebayach czy innych stronach, ale ja się nie znam za bardzo, bo nigdy nie kupowałem i nie miałem okazji być w Le Mans.
@ZlodziejBilonownic: Ja nie jestem aż tak zapalony, żeby na takie coś pojechać specjalnie na stulecie. Następny drogi wyjazd planuję na 2024 rok i to na egzotyczną wysepkę. Kto wie, może w przeciągu najbliższych 10 lat się wybiorę na Le Mans 24. Tatę bym chciał zabrać, po 60 jest, może zdąży przed śmiercią zobaczyć coś tego typu. Dzięki mnie i tak już bywał w tylu ciekawych miejscach.