Wpis z mikrobloga

Wiecie co robili pruszkowscy jak któremuś zginęła fura? Nic nie robili, jak złodzieje ogarnęli komu zwinęli auto to oddawali w ten sam wieczór i z pocałowaniem ręki przyjmowali payment na kilka koła papieru a co robi wielki gangster Szymon po kradzieży motocykla? Idzie na psy się rozpruć jak ostatni frajer. JK do spodu, jazda z tym parowozem i szpagaciarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
@imargam_2137: w sumie podobnie bylo z Arkiem Milikiem jak mu w Neapolu zegarek zwineli warty ponad 100k gdy stał na swiatlach. Jeszcze chyba tego samego wieczoru mial zegarek z powrotem od "tutejszych" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stiflonda: ty stary faktycznie nic nie moge znalezc xd na 95% byłem pewny tej historii, #!$%@? zrobiłes mi laga w głowie. To chyba #!$%@?łem konkretnie pilkarzy z #!$%@? zegarkiem i "wpływowymi tutejszymi" ktorzy odzyskali zegarek tego samego dnia. Wiesz moze o kogo moglo mi chodzic?
  • Odpowiedz
@Revendzer14: To samo miasto, ale pomyliłeś zawodników. Podobną akcję z zegarkiem, tyle że zakończoną odzyskaniem przez lokalsów miał Hamsik będący tam nie tylko "zwykłym" piłkarzem, a ulubieńcem i kapitanem.
  • Odpowiedz