Wpis z mikrobloga

Ukraina przedłuża wojnę, to znaczy nie przedłuża bo już przegrywa, ale trochę jakby przedłuża bo się nie poddaje, a w tym czasie giną Ukraińcy. To znaczy nie Ukraińcy, tylko faszyści, bo armia rosyjska żadnego niewinnego człowieka nie skrzywdzi, tylko niestety musi zaatakować szpitale i szkoły, w których faszyści się chowają. A niee... źle źle, przepraszam, to Ukraińcy - tfu, faszyści, sami te szpitale wysadzają, bo... bo tak, bo tak robią no. Czekajcie... sam już nie wiem...

A w ogóle wojny nie ma, to jest operacja specjalna, to znaczy wojna jest - wywołana przez NATO - ale nie na Ukrainie, bo tam wszystko idzie zgodnie z planem. Źle gadam, co ja mówię, właśnie nie idzie, bo Ukraina oszukuje i wykorzystuje zachodni sprzęt niszcząc most na Krymie... Przepraszam! Nieprawda, żadnego mostu nie zniszczyli, wszystko jest przejezdne, pomyliłem się!

Tak więc w związku woj... specjalna operacją w Rosji ogłoszono pobór yyy, przepraszam, dobrowolny zaciąg do armii żeby zniwelować stratyyyy, źle, przepraszam. Nie ma żadnych strat, wszystko idzie jak należy, dlatego potrzebne są dostawy sprzętu z Iranu i Korei Północnej, a nie! Co ja mówię, co ja plotę... przecież rosyjski sprzęt jest najlepszy na świecie, lepszy od amerykańskiego i nie potrzeba niczego sprowadzać!

W ogóle słuchajcie ten Zełenski, to jest jakiś komik, a nie żaden polityk, a co dopiero prezydent. Co? A tak, tak, no przyjęli go jacyś tam w Waszyngtonie, w jakimś Kongresie brawo bili, ale to nieważne, nieważne. Liczy się to, że Ukraina i tak przegra, bo jest osamotniona. To znaczy nie! Ma właśnie wsparcie i to jest niesprawiedliwe, bo jeden na jeden by przegrała, a walczy przecież całe NATO. A nie, przepraszam, NATO nie walczy, bo gdyby NATO pomogło Ukrainie, to wtedy będą takie konsekwencje jakich jeszcze nie było... Ale sprzęt dostarczają, czyli... no pogubiłem się znowu, w każdym razie jakoś to tak jest.

#ukraina #wojna #rosja
  • 11