Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inflacja: ale kredytu są zabite przy WIBOR 7%. Do spadku inflacji poniżej celu jeszcze daleko a co za tym idzie kredytów jeszcze z nami długo nie będzie. Rynek nieruchomości jest zaorany na kilka lat a dodatkowo jak ulica zorientuje się że ceny spadają to będzie pozbywać się gorących kartofli na wyścigi.
@pastibox: Zdecyduj się w końcu czy te kredyty 2% są takie zajebiste czy nie. Co, ty myślisz, że jak stopy podniosą do 10% to mniej ludzi będzie je brać na siostry, braci, żony, mężów, rodziców, dzieci, itp.? Zakładając oczywiście mocno optymistycznie, że nie będzie tam furtki do wzięcia przez kogoś kto mieszkanie ma. Polecam zejść na ziemię, bo od kilku lat fundamenty pod spadki są, ale rząd je sukcesywnie #!$%@?.
@perfumowyswir: napisałem o nich ale firmy w porównaniu do obywateli już dawno są rypane wysokimi cenami energii. Kto miał upaść ten upadł, kto przetrwał to przerzucił na klientów. Wzrost vatu na paliwa orlen weźmie na klatę swoimi rekordowymi marżami ogłaszając swoje złote serce. Armagedonu nie będzie
na twoje pytanie odpowiedział dobrze we wpisie @PoteznyAsbisnik

https://www.wykop.pl/wpis/69647181

Nie mam wiele do dodania.


@pastibox: nie traktuję tego błazna poważnie (co ma ten linkowany jego wysryw do mojej sytuacji?) więc niestety, ale moje pytanie dalej pozostaje otwarte.

Dla twojej wygody powtórzę - co cię bawi w tym, że mogę jednym kliknięciem spłacić dziś 3/4 swojego kredytu, ale nie widzę powodu, dla którego miałbym to robić?

@perfumowyswir: ty też mógłbyś w