Wpis z mikrobloga

@Fantastyka: Ja mało oglądam o grach, ale najbardziej mi podchodzi tvgry, choć wolałem produkcje ze starszą ekipą jak Arasz, Hed czy Szef. Takie jakieś ciekawostki, podsumowania itd. CdAction moim zdaniem to taki trup, któremu nie chcą dać umrzeć, zarówno pod względem prasy jak i yt. TZO to dla mnie taki trochę cringe, ani mądre, ani śmieszne. Co do reszty, ciężko mi się wypowiedzieć.
@razzor91: No tak, a jest coś czego ja nie wymieniłem a tobie się bardzo podoba? Albo właśnie to moje pytanie, czyli "Czego wam brakuje na polskich kanałach YT o grach?" Teraz chyba zapanowała specyficzna sytuacja na polskim YT o grach. CD-Action zaczęło próbować swoich sił w robieniu filmików, tvgry ma rewolucję w składzie, TZO często wzbudza mieszane uczucia...
@Fantastyka: co do tematyki jaka lubie to historie jakichs gierek i jakies tajemnice w tytulach rozwiazane czy nierozwiazane przez graczy, ciekawe historie z gier ogolem, potem newsy i recenzje. Gameplayów nie oglądam w ogóle. brakuje troche jakiejs ekipy mlodych chlopakow bo troche po tych kanalach growych boomerstwem traci z tych kanalow co ekipy sa
@cottonworldy: Historie gierek, całych serii, długie analizy, tajemnice... to są wysokiej jakości treści, które kosztują dużo pracy/czasu i tego jest chyba pod dostatkiem na zagranicznym YT (czasem oglądam), ale w Polsce już z tym gorzej.

Tylko chyba takie coś się właśnie nie opłaca robić wyłącznie na polski rynek. Zrobisz godzinną historię jakiejś gry na cały świat (po angielsku), to dostaniesz milion wyświetleń nawet. A zrobisz to samo na Polskę i co?
@Fantastyka: ja to jakby wiem bo kanaly mniejszych tworcow co skupili sie na tej tematyce robia wlasnie takie male wyswietlenia, no ale lubie. Na polskim yt chyba warto kombinowac z trescia, robic wszystkiego po trochu jak to dziala u innych youtuberow i ich kontentow. Nawet te kanaly o ktorych rozmawiamy te growe robia wlasnie wszystko po trochu z tej tematyki growej
@Fantastyka: Wiesz co, mi najbardziej brakuje recenzji przecenionych perełek. Takich Łowców Gier w wersji youtube, gdzie byłoby np. najlepsze okazje tego tygodnia i opowiedzenie o jakiś grach. Nie wiem jak by to wyglądało realizacyjnie, czy jest to realne do stworzenia tak na bieżąco, ale bym oglądał.