Wpis z mikrobloga

@#!$%@? Jest tyle wypowiedzi krula z których można toczyć bekę, a Ty wybierasz akurat tę gdzie ma rację? Historię piszą zwycięzcy. Jak przedstawiany jest np. Juliusz Cezar? A przecież był rzeźnikiem, który doprowadził do śmierci setek tysięcy ludzi ¯\(ツ)/¯


@kiszczak: Tak tak, Łukaszenka, Putin, Kim Dzong Un i reszta zbrodniarzy jest poważana i cieszy się powszechnym szacunkiem
@#!$%@?

Zbrodniarz zawsze pozostanie zbrodniarzem a głupiec głupcem


Tylko w obiektywnej ocenie. A właśnie propaganda jest po to, by tę obiektywną ocenę społeczeństwu utrudnić¯_(ツ)_/¯

A przepraszam konfederatę.


@pablosik Kogo? Masz trochę honoru? To proponuję Ci wyjść z twarzą z tej palniętej głupoty. Sprawdź mój profil, znajdź komentarze wskazujące na moją sympatię do Konfederacji i je pokaż. A jeśli nie znajdziesz to przeproś za tę obrazę mojej osoby.
@uwaga-mowa-nienawisci Ja się odnosiłem tylko i wyłącznie do przedstawiania postaci historycznych w zależności od tego czy byli po wygranej, czy po przegranej stronie konfliktu. Bo tylko tę część wypowiedzi JKM uważam za sensowną. Nie oczekuj ode mnie, że będę bronił jego wszystkich fikołów, bo z zasady dziadek #!$%@? głupoty( ͡º ͜ʖ͡º)
@kiszczak: No rozumiem, tylko kontekst tej wypowiedzi miał uzasadniać tezę, że "Rosja tak naprawdę jest biała", a to bzdura wierutna. Prześledźmy jeszcze raz ciąg myślowy Janusza, coby młody konfederata czytający ten wątek wiedział z kim ma do czynienia:

- Rosja nie ma nic wspólnego z ZSRR, Rosja była okupowana tak samo jak reszta!

- Ale Rosja po upadku ZSRR nie odcięła się do komunistów, a wprost przeciwnie, chwali się ich dziedzictwem!