Wpis z mikrobloga

Z jednej strony podrywa mnie idiotka ode mnie z roku, a z drugiej muszę teraz jeszcze przez jakiś czas odwozić koleżankę po treningu wieczorem, bo jakbym teraz przestał, to by wyszło na to, że odwoziłem ją tylko po to, żeby ją poderwać, a nie z dobrego serca (co by było poniekąd prawdą), ale zdążyłem już zaprzeczyć temu, jakobym ją podrywał.

#jakzyc #gorzkiezale #paliwotakiedrogie #dziewczynytakieglupie
  • 26
@Rajca: Tam gdzie ona mieszka i tak musi dojeżdżać kawałek taksą albo iść o północy parę km z buta :D

@SvchosT: Ta druga jest ładniejsza i miliard razy mądrzejsza, ta idiotka jest płaska i przeciętna.

@Colo99: Co to za #lewackalogika ?:P

@WilkBardzozly: To są akurat moje najmniejsze zmartwienia, ale kto by chciał czytać o tym, że np. nie mogę znaleźć żadnej pracy, czy o moim ojcu, lol.
@Luxik: To tylko kobieca logika. Gdy powiesz kobiecie, że ci się podoba to poczuje się doceniona, a wtedy automatycznie masz u niej coraz większe szanse. Ot, cała zagwozdka :)
@WilkBardzozly: To high five, bo ja też nie, więc CV wysyłam wszędzie tam, gdzie uznam, że "no, to mógłbym robić". A i tak pracy jest na lekarstwo, bo albo nie jestem kobietą albo rencistą/inwalidą albo po prostu nie mam doświadczenia/umiejętności.

@Colo99: Ale ona wyraźnie dała mi do zrozumienia, że nie szuka sobie chłopaka, bo nie ma na to czasu... : /

@bixor: No przecież nie mam dziewczyny :D
@Luxik: @Luxik: To jeszcze nic nie znaczy. Poza tym jak chcesz zdobyć kobietę nie mówiąc jej co czujesz albo że ci się podoba?

Ps. Zawsze możesz stać się zimnym #!$%@? i kazać jej iść na piechotę - po tygodniu będzie w twoim łóżku :D
@SvchosT: To działa, uwierz mi. Jest tylko jeden problem. Mianowicie nie możesz być owym #!$%@? dla wszystkich lasek. Tylko dla kilku, a najlepiej dla jednej, która ci się podoba. Wbrew pozorom w takiej sytuacji nie powinna się zniechecić.