Wpis z mikrobloga

Można:
- Greta Thunberg ma mordę jak down
- Gretą Thunberg ma ryj jak od alkoholowego zespołu płodowego
- Gretą wali kreta, ROBI KUPE XD
- Greta ma autyzm, aspergera, czyli jest chora na łeb, niedorozwinięta xD
- Pacynka globalistów, marionetka, prostytutka, niszczyciel uśmiechów dzieci
- EJ GRETA AUTKO WRRRRUUUM, CO BOLI CIE DUPKA? PATRZ MAM AUTKO PATRZ ODPISZ PROSZE

Nie można
- Ej bogaty błaźnie i pozerze, jak już mnie zaczepiasz to płynie z ciebie SMALL DICK ENERGY

Czego nie rozumiecie?

#bekazprawakow #neuropa #andrewtate #samochody #motoryzacja #heheszki #bekaszurow #bekazkonfederacji #4konserwy #ekologia
KazachzAlmaty - Można:
- Greta Thunberg ma mordę jak down
- Gretą Thunberg ma ryj j...

źródło: comment_16722599256CiPdHpcXuIBGZ5BCqDytB.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kazach_z_Almaty Kiedy wydaje ci się, że wykopki nie mogą niżej upaść, ale robią odwiert na dnie.
Ludzie z zerowym doświadczeniem życiowym, dzielący się swoimi doświadczeniami (wymysłami), które służą im do kreowania iluzji rzeczywiści. Bękarty rogalarza z Poznania.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: mnie bardziej śmieszy że dwójka milionerów pożarła się na twiterku i ktokolwiek w ogóle daje o to #!$%@? jakby to był Putin z papieżem. Bogaty fagas z autkami który chciał się pochwalić i nastolatka-figurka która baluje za fortunę starych, rozbija się odrzutowcami, a ma pretensje do wszystkich że śmią brumkać dizelkiem. A niech wszyscy oni idą w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: A pamiętasz jak po internecie latał ten "mem" sugerujący że Greta potrzebuje być przeruchana to jej zejdzie to całe gadanie o ekologii? nagle prawica nie widziała problemu z seksualizacją dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz