Wpis z mikrobloga

Mirki, podoba mi się pewna dziewczyna, jednak podchody trwają już 2 lata. Dziś przeglądając tindera trafiłem na jej profil, czy zalajkowanie może wydawać się dziwne albo działać na moją niekorzyść?
#tinder #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
@BenY_Zezik: W dwa lata to ona już była ostro przeruchana. Na przyszłość to nie ma co się bawić w podchody, bo laski tracą zainteresowanie tobą nawet jeśli była zainteresowana tobą z początku, dodatkowo ty marnujesz swój czas na rozmyślaniu o niej. Sam to przerabiałem XD
  • Odpowiedz
jak masz pewność ze jest wolna i kogoś poszukuje to zaproś ja w sytuacji w cztery oczy na spacer, kawe, cokolwiek. Na pewno będzie to lepiej spostrzegane niż jakiś podchody przez tindera, które według mnie mogą postawić nad Tobą krzyżyk.
  • Odpowiedz
@BenY_Zezik: Próbuj, ale może być ciężko bo może mieć cię już w szufladzie przyjaciel skoro 2 lata mineły i żadnych działań w stronę sexu czy czegokolwiek. Nie wiesz czy nie nabijała przebiegu, laski się nie chwalą tym że dają dupy spontanicznie komuś XD Ale może masz rację, nie znam waszej relacji jak ona wygląda w każdym razie krok w tą lub w tamtą. Ja bym dał matcha, jak coś to zawsze
  • Odpowiedz