Wpis z mikrobloga

Planuje zrobić nalewkę z #abv (lub jak kto woli #avb) i mam kilka pytań. Mam ~20g abv takiego medium-medium heavy (pic), obstawiam, że ma koło 3-5% thc. Będę to zalewał sklepowym spirytusem 95%. Susz głównie z aurory 20 i 22.

Ile użyć spirytusu na taką ilość abv?
Jak długo trzymać go w spirytusie? Wg mnie już po godzinie będzie git, ale poprawcie jak coś.

#wykopjointclub #narkotykizawszespoko
iXono - Planuje zrobić nalewkę z #abv (lub jak kto woli #avb) i mam kilka pytań. Mam ...

źródło: comment_1672244944ZnS6EVexZBn5sHSEM7a9Sn.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Gzyro: Panie, pomoz mi Pan! Nie moge otrzymac odpowiedzi nigdzie. Na tej stronie centrummarihuany co wpisac zeby przepisali leczenie thc? Nie chce zeby mi wbili jakies cbd. Stany depresyjne, chroniczny stres, ogolne przytloczenie zyciem kwalifikuje sie na leczenie thc czy cos innego wpisac? Astme albo alergie lecza konopiami z thc? Czy moze bole kolan po uszkodzonych wiezadlach bardziej sie nadaja na thc? Moze jakas inna legitna sttone mi Pan poleci?
  • Odpowiedz
@Gzyro: Nie bardzo orientuje sie jakie odmiany sa dostepne i jaka zawartosc thc w nich jest. Jezeli pomine fragment z probowaniem od kogos to moga rzadac jakiejs dokumentacji medycznej, historii chorob itp? Czy normalnie leca jak na tasmie i recka wpada? Jaka jest szansa na to ze e porada bedzie przez wideorozmowe?
  • Odpowiedz
@Gzyro: Używam vapcap, więc nie wiem ile stopni. Ale dlaczego sądzisz że maks 180? Co powyżej tego to już nie abv czy jak? xd
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: konopnaklinika.pl - przynajmniej ja korzystam. Pierwsza "wizyta" to była rozmowa telefoniczna (może 7min trwała), na bezsenność po prostu, nie było zbędnych i głupich pytań. Kolejne recepty to opłacenie "wizyty" i wiadomość tekstowa do nich jakie odmiany potrzebuje, już tak wszystkie przetestowałem
  • Odpowiedz
@iXono: Dzieki! Tylko z tej strony korzystales? O centrummarihuany.pl cos wiesz? Jakimi odmianami dysponuja? Nie ukrywam ze zalezaloby mi na euforyzujaco energetyzujacych sativkach niz zmulajacych indicach? Cos polecisz?
  • Odpowiedz
@iXono: robiłem 0,5 z 10g więc może coś koło litra ? Ci do czasu to może zostaw gdzieś na 2 tygodnie. Z czasem to się dokładnie nie znam bo u mnie miesiąc leżakowało bo zapomniałem xD
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: To nie tak, że jakaś klinika (strona) dysponuje konkretnymi odmianami xd Każdy lekarz może Ci taką receptę wypisać, tylko że te kliniki się specjalizują stricte w tym. Na polskim rynku masz kilka odmian MM:
Aurora 20 - indica 20% thc
Aurora 22 - hybryda 22% thc (z przewagą sativy)
Red no2 - sativa 19% thc
Canopy growth - indica 20% thc

Mogłem się gdzieś jebnąć, ale te odmiany testowałem. Chyba
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: Na moim przykładzie - ja mam na bezsenność i przy kolejnych receptach zawsze piszę co chce, raz brałem: aurora 20, aurora 22, red no 2 xd Więc oni raczej mają to w uju
  • Odpowiedz