Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski w #poznan - pytanie do Was - moja narzeczona poszukuje sklepów z sukienkami w Poznaniu (sukienka na ślub cywilny - swój własny, ze mną :D), ale ciężko jej to idzie bo w galeriach tylko teraz kreacje na Sylwester itp. Pytam, gdyż ja się na tym totalnie nie znam, a ma luba pochodzi z Argentyny więc nie za bardzo orientuje się w sklepach w Poznaniu.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)
  • 10
@tokar90: Jak kiedyś zadawałem podobne pytanie to mi polecali sklep przy galerii MM, od strony św. Marcina. Ale nie wiem czy to istnieje, bo jednak z 3-4 lata temu pytałem, a przy tych remontach nie wszystko przeżyje.
Za to koleżanka poleca się wybrać do Plazy, tam ponoć najwięcej sukienkowych sklepów jest.
@tokar90: BaLove na Padarewskiego 10 przy Rynku. Sama brałam tam sukienkę na własny ślub cywilny w środku kowidu, gdy wszystko mi pozamykali. Bardzo fajny personel. Jak będzie potrzeba to z zaplecza coś fajnego Wam przyniosą. Powodzenia
była tam, ale tam typowe suknie ślubne za 5 koła - a to po prostu sukienka na ślub cywilny potrzebna :)

@tokar90: a co to za różnica jaki ślub, to nie lata ’90, że na cywilny się byle tanią minimalistyczną zakłada xD
via Android
  • 0
@alyaoo na szczęście ma luba nie należy do tych, które muszą wydać kilka koła na sukienkę, którą założy dwa razy - podczas przymierzenia oraz ślubu