Wpis z mikrobloga

Wracałem ostatnio samolotem z business tripa na Chopina w Warszawie i poszedłem szukać transportu. Jako, że firma płaci, to uznałem, że się przejadę Taxi (bo nie wiedziałem, że Uber już legalnie ma stanowisko swoje). Podchodzę na postój i co widzę? ZERO taksówek w okolicy i jakieś 20 osób w kolejce.

10 kroków dalej postój Ubera gdzie miła pani służy pomocą a auta podjeżdżają jedne po drugim. Poczekałem jakieś 5 minut na swoje (pomimo sporej ilości osób) a w tym czasie pod Ele nie przyjechał żaden kierowca.

Także tego złotówy, nie dziwcie się, że ludzie wybierają wygodniejsze i nowocześniejsze rozwiązania jak nie potraficie ogarnąć swoich.


#gownowpis #taxi #samochody #uber #polska
Pobierz ATAT-2 - Wracałem ostatnio samolotem z business tripa na Chopina w Warszawie i poszed...
źródło: comment_1672241673Ofr9oMCGugpKrJXCrqfZNQ.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: ale nie rozumiem czego oczekujesz od firmy, ma auta z powietrza wyczarować? Najwidoczniej mają taki ruch że nie ma nikogo wolnego. To może być zresztą efekt szczucia na taksówkarzy że ludzie przestają tam jeździć, pomimo że mają tam lepsze warunki niż w uberach a klientów jak widać nie brakuje.