Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś ma taki problem, że boi założyć się konto na portalu randkowym? Zawsze bylem nastawiony anty do tego typu portali. Wiele sie naczytalem na ten temat i co sobą reprezentuje tam część użytkowników. Udało mi sie wejść w związek bez tego, niestety ok rok temu go zakończyłem i teraz nie mam gdzie na żywo poznać kogoś w okolicach mojego wieku.
Dodatkowo nie mam zdjęć oprócz selfiaków, a jak wiadomo tam liczy się głównie pierwsze wrażenie, aby do czegoś doszło dale, nie oszukujmy się. Na niekorzyść moze też działać brak instagrama. Mam też jakieś głupie myśli, że ktoś znajomy mnie tam zobaczy i będzie rozpowiadał jakieś głupoty na mój temat, wiem że przesadzam, ale po prostu nie mogę przestać o tym myśleć.

Dodatkowo to jest niesamowite jak na poszczególnych zdjęciach możesz wyglądać inaczej. Robiłem sobie próbne zdjęcia i czasami przy odpowiednim świetle i dobrym aparacie możesz wyglądać 2-3x razy lepiej. Myślę, że z 90% sukcesu na tego typu portalach, to zdjęcie, nic innego.

Jak się do tego przekonać?
#zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ac44b26ee95d57c223c809
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz zidentyfikować problem, czy nie chcesz tam być bo boisz się oceny znajomych czy po prostu uważasz, ze są tam odrzuty więc naturalnie nie chcesz tam szukać partnerki czy po prostu boisz się, że nie będziesz mieć powodzenia i ucierpi Twoje ego. Jak już będziesz wiedział to dopiero można coś dalej analizować.

Myślę, że z 90% sukcesu na tego typu portalach, to zdjęcie, nic innego.


@AnonimoweMirkoWyznania: jak dasz zdjęcie
Pseudonim: Miras, wiem co czujesz bo miałem dokładnie tak sam.
Generalnie zamiast się bawić w jakieś tindery czy inny syf dam prostą (choć dla niektórych) głupią radę. A mianowicie Speed dating.
Mam 24 lata i poszedłem tam tylko dla funu a skończyło się na tym, że poznałem tam świetną dziewczynę z którą jestem obecnie w związku.
I nie myśl, że chodzą tam brzydcy ludzie czy głupi - na spotkaniu było chyba
@AnonimoweMirkoWyznania: To może zamiast portali randkowych, skup się na tym gdzie i jak poznać kogoś wartościowego na żywo?
Najlepiej poznać kogoś dzielącego podobne pasje. Przykład: jeżeli biegasz, jeździsz na rowerze, w Twoim mieście na pewno funkcjonują mniejsze lub większe grupki umawiające się na wspólne treningi. To tam znajdziesz wartościowe osoby, a może przyszłą partnerkę.
TrzeźwyJanusz: Mam identyczny problem. Kiedyś strasznie wstydziłem się swojego wyglądu i pewnie przez to ten problem. Spróbuję się przełamać po nowym roku. Co do zdjęć, o każdy tak ma. Nawet gigachady typu Jordan Barrett (na zdjęciu), czy henry Cavill wyglądają dużo gorzej na niektórych ujęciach. Po prostu aparaty zniekształcają obraz i mają problemy ze zdefiniowaniem twarzy przy złym oświetleniu. Ponadto wszyscy modele na zdjęciach robią specjelne pozy + mimika twarzy, by
AnonimoweMirkoWyznania - TrzeźwyJanusz: Mam identyczny problem. Kiedyś strasznie wsty...

źródło: comment_16722590872v74rCVVnBn0OoP5W67H1D.jpg

Pobierz