Wpis z mikrobloga

Podsumowanie roku 2022 w relacjach babskko-chadowych

Pierwszy raz w życiu woziłem dupę samochodem ()
Pierwszy raz w życiu dostałem buziaka w usta ()
Pierwszy raz w życiu (co prawda za hajs) byłem nago z laską w łóżku ()
Pierwszy raz wystawiłem p0lkę (projekt Adrian) fejkowym chadem

Wciąż jednak nie zamoczyłem, tylko straciłem kasę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Każda laska okazała się trefna, cwana i nie doszło nigdy do drugiego spotkania, nie mówiąc o czymś więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wciąż nie jestem wstanie zwiększyć ilości matchy na żadnej apce ani zmusić lasek do gadania na realnym koncie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Staram się, pracuje nad sobą ale póki co gówno wychodzi z tego wszystkiego ¯\_(ツ)_/¯ No ale na upartego, jak mam być ultra optymistyczny, to progress jest []

Plany na 2023:

-Poprawić sylwetkę na wiosnę (ćwiczę już dwa miesiące)
-Przeznaczyć 10K na sponsoring dla młodych dup, które kupię.

Trzymajcie kciuki, żeby 2023 był TYM rokiem, bo inaczej #!$%@? jasny mnie strzeli, jeżeli znowu nic nie wypali, #!$%@? klątwa ze mnie nie zejdzie.....(°° Będę na bieżąca, jak do tej pory, o wszystkim pisał na wykopcu jak mi idzie.

Sylwestra spędzę w domu, bo oczywiście nie ma z kim ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #przegryw
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pralko-suszarka: jakbym wystawiła dupe przez dziurę w płocie to i tak znalazłby się chętny na ten słynny SEGZ, jakbyś ty fujarę wystawił przez dziurę w płocie to nikt by cie nawet w końcówkę nie cmoknął, no takie są fakty i podstawowa różnica między naszymi płciami, niesamowite i odkrywcze
Wiec tym bardziej mogę cie wyśmiać za to jak pajacujesz i za to jak dziwnie odczuwasz wyższość i czujesz się pewnie tylko
  • Odpowiedz
Wiec tym bardziej mogę cie wyśmiać za to jak pajacujesz


@czaszkopranie: Czyli np. śmiejesz się również z ludzi głodujących + robisz to tylko dlatego, że sama nie głodujesz? ( ͡º ͜ʖ͡º) No rzeczywiście, masz powód do wyśmiania. Jak to jest? Kobieta to empatyczna istota? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A pajacowaniem to
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: przemawia przez ciebie jedynie frustracja XD
I nie wiem jak możesz mówić ze możesz bawić się „jak chcesz” XD laska świadczy tylko usługę na która się uprzednio umowiliscie, czyli co tam będzie, gała, podotykanie cyca i dupy, seks, zgadza sie? nie umawiacie się na „co chcesz”, a ty nie stawiasz się na miejscu, nie każesz jej założyć nasutników z frędzelkami i pierdziec w trąbkę w indiańskim pióropuszu na łbie,
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: czasy nie są #!$%@?, to ludzie są #!$%@?, a tacy #!$%@? akurat jak ty, sami sobie stwarzają ograniczenia
Nie śmieje się z głodujących, tylko dlatego ze sama nie głoduje, co to za #!$%@? argument i pytanie z dupy nie mające nic wspólnego z dyskusja i rzeczywistością?
Śmieje się z debili jedynie
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: > Pierwszy raz wystawiłem p0lkę (projekt Adrian) fejkowym chadem
A tego to już w ogóle nie rozumiem XD co ci to dało ze dziewczyna stała i czekała na typa który nie przyszedł i być może myśli do teraz ze zrobiła cos/wyglada nie tak? Chciałeś po prostu żeby jakaś normalna spoko dziewczyna która nigdy na ciebie nie spojrzy poczuła się chociaz przez chwile jak ty?
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: > Wystawianie lasek ma też pokazać, że charakter dla kobiet nie odgrywa żadnej roli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I trzeba do tego je wystawiać? W jaki sposób to pokazuje ze dla kobiet charakter nie odgrywa zadnej roli? XD możesz to rozwinąć?
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: aha, czyli brakuje ci argumentów i wiesz ze jakbyś odpowiadał pełniejszym zdaniem, to zrobiłbyś z siebie większego debila niż do tej pory, dlatego spuszczasz taka aurę tajemniczości gdy zaczyna zadawać ci się pytania?
Tak myślałam XDDDDD
Bywaj zdrów
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: Ale z kim Ty dyskutujesz? Ci kolesie od wystawiania lasek i "kupowania" to banda skrajnych frustratów. Jak czytam ich wysrywy, to mam wrażenie, że właśnie jednostki w ich typie w USA chwytają za broń i robią masakrę w szkole czy jakimś akademiku.
A już wystawianie laski z tindera czy jakiejś tam poznanej w necie, to po prostu zwykłe chamstwo i pokazanie, że jest się głąbem.
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: mi tez zawsze przypomina się Elliott (?) Rodger i te spermiarze od kursów podrywu i trenerzy, jak czytam podobne pierdy tutaj
Ale przykro mi się zrobiło ze może jakiejś dziewczynie dał do zrozumienia ze w swojej opinii ja kupuje i ze może z nia robić co chce i jak chce ( ͡° ʖ̯ ͡°) a jak uświadomię sobie ze jest pewnie #!$%@? nieapetyczny i #!$%@?
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: Bo ja wiem? Poleży obok nago i jeszcze im za to płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, to gdyby nie akcja z wystawieniem jakiejś bogu ducha winnej dziewczyny do wiatru to żal mi by było gościa. Sfrustrowany typ, który przelewa hajs z konta za rzeczy, które większość normalnych ludzi ma za darmo w domu - to jest smutne.
  • Odpowiedz
aha, czyli brakuje ci argumentów i wiesz ze jakbyś odpowiadał pełniejszym zdaniem, to zrobiłbyś z siebie większego debila niż do tej pory, dlatego spuszczasz taka aurę tajemniczości gdy zaczyna zadawać ci się pytania?


@czaszkopranie: A czego ci zabrakło w mojej odpowiedzi?? Napisałem co takie zachowanie pokazuje i czemu konkretna laska jest wystawiona. Przeczytaj 10 razy to zrozumiesz nieuku xD

A już wystawianie laski z tindera czy jakiejś tam poznanej w necie, to po prostu zwykłe chamstwo i pokazanie, że jest się
  • Odpowiedz