Wpis z mikrobloga

Podsumowanie roku 2022 w relacjach babskko-chadowych

Pierwszy raz w życiu woziłem dupę samochodem ()
Pierwszy raz w życiu dostałem buziaka w usta ()
Pierwszy raz w życiu (co prawda za hajs) byłem nago z laską w łóżku ()
Pierwszy raz wystawiłem p0lkę (projekt Adrian) fejkowym chadem

Wciąż jednak nie zamoczyłem, tylko straciłem kasę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Każda laska okazała się trefna, cwana i nie doszło nigdy do drugiego spotkania, nie mówiąc o czymś więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wciąż nie jestem wstanie zwiększyć ilości matchy na żadnej apce ani zmusić lasek do gadania na realnym koncie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Staram się, pracuje nad sobą ale póki co gówno wychodzi z tego wszystkiego ¯\_(ツ)_/¯ No ale na upartego, jak mam być ultra optymistyczny, to progress jest []

Plany na 2023:

-Poprawić sylwetkę na wiosnę (ćwiczę już dwa miesiące)
-Przeznaczyć 10K na sponsoring dla młodych dup, które kupię.

Trzymajcie kciuki, żeby 2023 był TYM rokiem, bo inaczej #!$%@? jasny mnie strzeli, jeżeli znowu nic nie wypali, #!$%@? klątwa ze mnie nie zejdzie.....(°° Będę na bieżąca, jak do tej pory, o wszystkim pisał na wykopcu jak mi idzie.

Sylwestra spędzę w domu, bo oczywiście nie ma z kim ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #przegryw
  • 56
@Pralko-suszarka: jakbym wystawiła dupe przez dziurę w płocie to i tak znalazłby się chętny na ten słynny SEGZ, jakbyś ty fujarę wystawił przez dziurę w płocie to nikt by cie nawet w końcówkę nie cmoknął, no takie są fakty i podstawowa różnica między naszymi płciami, niesamowite i odkrywcze
Wiec tym bardziej mogę cie wyśmiać za to jak pajacujesz i za to jak dziwnie odczuwasz wyższość i czujesz się pewnie tylko w
Wiec tym bardziej mogę cie wyśmiać za to jak pajacujesz


@czaszkopranie: Czyli np. śmiejesz się również z ludzi głodujących + robisz to tylko dlatego, że sama nie głodujesz? ( ͡º ͜ʖ͡º) No rzeczywiście, masz powód do wyśmiania. Jak to jest? Kobieta to empatyczna istota? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A pajacowaniem to się zajmują ludzie starający się o laski ( ͡° ͜
@Pralko-suszarka: przemawia przez ciebie jedynie frustracja XD
I nie wiem jak możesz mówić ze możesz bawić się „jak chcesz” XD laska świadczy tylko usługę na która się uprzednio umowiliscie, czyli co tam będzie, gała, podotykanie cyca i dupy, seks, zgadza sie? nie umawiacie się na „co chcesz”, a ty nie stawiasz się na miejscu, nie każesz jej założyć nasutników z frędzelkami i pierdziec w trąbkę w indiańskim pióropuszu na łbie, wiec
@Pralko-suszarka: czasy nie są #!$%@?, to ludzie są #!$%@?, a tacy #!$%@? akurat jak ty, sami sobie stwarzają ograniczenia
Nie śmieje się z głodujących, tylko dlatego ze sama nie głoduje, co to za #!$%@? argument i pytanie z dupy nie mające nic wspólnego z dyskusja i rzeczywistością?
Śmieje się z debili jedynie
@Pralko-suszarka: > Pierwszy raz wystawiłem p0lkę (projekt Adrian) fejkowym chadem
A tego to już w ogóle nie rozumiem XD co ci to dało ze dziewczyna stała i czekała na typa który nie przyszedł i być może myśli do teraz ze zrobiła cos/wyglada nie tak? Chciałeś po prostu żeby jakaś normalna spoko dziewczyna która nigdy na ciebie nie spojrzy poczuła się chociaz przez chwile jak ty? Ale
przemawia przez ciebie jedynie frustracja XD


@czaszkopranie: A przez ciebie głupota, hipokryzja i typowa p0lkowatość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie umawiacie się na „co chcesz”


@czaszkopranie: No właśnie, że wiele cichodajek jednak daje robić sobą co chcesz. Ja nie mówię o typowych prostytutkach, które to w sztywnych ramach trzymają się zasad xD

nie każesz jej założyć nasutników z frędzelkami i pierdziec w trąbkę w indiańskim pióropuszu
@Pralko-suszarka: aha, czyli brakuje ci argumentów i wiesz ze jakbyś odpowiadał pełniejszym zdaniem, to zrobiłbyś z siebie większego debila niż do tej pory, dlatego spuszczasz taka aurę tajemniczości gdy zaczyna zadawać ci się pytania?
Tak myślałam XDDDDD
Bywaj zdrów
@czaszkopranie: Ale z kim Ty dyskutujesz? Ci kolesie od wystawiania lasek i "kupowania" to banda skrajnych frustratów. Jak czytam ich wysrywy, to mam wrażenie, że właśnie jednostki w ich typie w USA chwytają za broń i robią masakrę w szkole czy jakimś akademiku.
A już wystawianie laski z tindera czy jakiejś tam poznanej w necie, to po prostu zwykłe chamstwo i pokazanie, że jest się głąbem.
@DocentMarzanek: mi tez zawsze przypomina się Elliott (?) Rodger i te spermiarze od kursów podrywu i trenerzy, jak czytam podobne pierdy tutaj
Ale przykro mi się zrobiło ze może jakiejś dziewczynie dał do zrozumienia ze w swojej opinii ja kupuje i ze może z nia robić co chce i jak chce ( ͡° ʖ̯ ͡°) a jak uświadomię sobie ze jest pewnie #!$%@? nieapetyczny i #!$%@? z
aha, czyli brakuje ci argumentów i wiesz ze jakbyś odpowiadał pełniejszym zdaniem, to zrobiłbyś z siebie większego debila niż do tej pory, dlatego spuszczasz taka aurę tajemniczości gdy zaczyna zadawać ci się pytania?


@czaszkopranie: A czego ci zabrakło w mojej odpowiedzi?? Napisałem co takie zachowanie pokazuje i czemu konkretna laska jest wystawiona. Przeczytaj 10 razy to zrozumiesz nieuku xD

A już wystawianie laski z tindera czy jakiejś tam poznanej w necie,