Wpis z mikrobloga

Podsumowanie roku 2022 w relacjach babskko-chadowych

Pierwszy raz w życiu woziłem dupę samochodem ()
Pierwszy raz w życiu dostałem buziaka w usta ()
Pierwszy raz w życiu (co prawda za hajs) byłem nago z laską w łóżku ()
Pierwszy raz wystawiłem p0lkę (projekt Adrian) fejkowym chadem

Wciąż jednak nie zamoczyłem, tylko straciłem kasę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Każda laska okazała się trefna, cwana i nie doszło nigdy do drugiego spotkania, nie mówiąc o czymś więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wciąż nie jestem wstanie zwiększyć ilości matchy na żadnej apce ani zmusić lasek do gadania na realnym koncie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Staram się, pracuje nad sobą ale póki co gówno wychodzi z tego wszystkiego ¯\_(ツ)_/¯ No ale na upartego, jak mam być ultra optymistyczny, to progress jest []

Plany na 2023:

-Poprawić sylwetkę na wiosnę (ćwiczę już dwa miesiące)
-Przeznaczyć 10K na sponsoring dla młodych dup, które kupię.

Trzymajcie kciuki, żeby 2023 był TYM rokiem, bo inaczej #!$%@? jasny mnie strzeli, jeżeli znowu nic nie wypali, #!$%@? klątwa ze mnie nie zejdzie.....(°° Będę na bieżąca, jak do tej pory, o wszystkim pisał na wykopcu jak mi idzie.

Sylwestra spędzę w domu, bo oczywiście nie ma z kim ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #przegryw
  • 56
@Pralko-suszarka: ale mnie bawi to przekonanie o „kupowaniu dup” XD kupujesz jedynie jej czas, uwagę, ale nie ją, to ze przeznaczysz „10 k na sponsoring”, znaczy jedynie ze jesteś na tyle samotny, niepewny siebie i swoich umiejętności, ze wolisz zwyczajnie zapłacić 10 tysięcy za emocje, sytuacje i zachowania które większość ludzi ma normalnie na chacie za free. Nie ma w tym nic złego, jednak na pewno nikogo nie kupujesz i to
ale mnie bawi to przekonanie o „kupowaniu dup” XD kupujesz jedynie jej czas, uwagę, ale nie ją


@czaszkopranie: No przecież to mam na myśli ¯\(ツ)_/¯ Nie jestem chadem to nie poznam żadnej w internecie, więc wywalone.

znaczy jedynie ze jesteś na tyle samotny, niepewny siebie i swoich umiejętności, ze wolisz zwyczajnie zapłacić 10 tysięcy za emocje


@czaszkopranie: Nie jestem chadem, resztę sobie dopowiadasz jak ci wygodniej xD

dało mi