Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hejka, chce się pobawić w #simracing, nie będę męczył o sprzet bo temat walkowany i tylko czekam na jakąś ciekawą ofertę t300, ale chciałem zapytać o gry. Jeszcze kiery nie posiadam, ale widzę promo na steam zarówno na acc jak i iracing na 12 miesięcy i chyba warto kupić skoro ceny są dobre?
Osobiście po filmach youtube celowałem na acc, mimo że community bardziej mi się podobało w iracing, ale chwalili gdzieś Low Fuel Motosport z acc i w to chciałem wejść.
W każdym razie czy warto kupić teraz iracing i acc na steam? Czy jeżeli kupować acc na steam czy dokupić dostępne tam dodatki od razu? Mało mam czasu na research w tej chwili a zaraz koniec promo pewnie będzie.

#assettocorsa #assettocorsacompetizione #iracing
Volter - Hejka, chce się pobawić w #simracing, nie będę męczył o sprzet bo temat walk...

źródło: comment_1672233659qpAJ2hEQy5jf3BTo4XNh8g.jpg

Pobierz
  • 8
@Volter: Szczerze? Mam obie gry, ale do gustu przypadła mi Irena. 5 lat płacę abonament i nie narzekam. Każdy tam znajdzie coś dla siebie, open wheele, gt3, gt4, lmp2, moje ukochane tcrki i nascary, jeszcze teraz pierwszy hyper car wyszedł. Jak dołączysz do jakiegoś teamu ale sam znajdziesz znajomych, to jeszcze endurance masz. (Od 3h w górę).