Wpis z mikrobloga

@Sprus: jak ktoś twierdzi że PO ukradło pieniądze z OFE albo jeszcze lepiej że jakieś pieniądze znikły to od razu wiadomo że nie ma pojęcia o polityce i gospodarce więc nie ma sensu z nim dyskutować
  • Odpowiedz
  • 0
@2mack

jak ktoś twierdzi że PO ukradło pieniądze z OFE albo jeszcze lepiej że jakieś pieniądze znikły to od razu wiadomo że nie ma pojęcia o polityce i gospodarce więc nie ma sensu z nim dyskutować


Świetny argument xD a PiS pieniążki daje ze swoich i nie ma sensu z tym dyskutować? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@sssabae

Przyjdź, nasraj, krzycz, że nikt nie używa merytorycznych argumentów, a ty wcale nie popierasz lobby sraczy. Na koniec stwierdź, że zaorałeś


Bądź tobą, nie podaj żadnego argumentu, rzuć inwektywami i zadowolony ze #!$%@?ł xD
Co za dzban xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Lipathor

tzn. co takiego mógł zrobić, czego nie może zrobić teraz, oprócz przeniesienia do innego OFE?


Pieniądze z OFE były dziedziczone, oprócz tego mógł przenieść do innego OFE które szybciej zyskiwało oprocentowanie bo było lepiej inwestowane, oprócz tego po przeniesieniu do ZUS te pieniądze zostały gdzieś wirtualnie zaksięgowane

No ale były potrzebne pieniążki do ratowania budżetu a i tak długo publiczny x2 xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sprus: xd, stopa zwrotu nawet najgorszego funduszu - pocztylion - była wyższa, niż to, co waloryzowane na koncie zus. Weź nie pisz do mnie, dzbanie
  • Odpowiedz
Pieniądze z OFE były dziedziczone


@Sprus: te w ZUS również są.

oprócz tego po przeniesieniu do ZUS te pieniądze zostały gdzieś wirtualnie zaksięgowane

w przypadku bankructwa państwa obligacje szybciej wyparują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sprus: nie potrafisz czytać, co nie? Nawet nie zajrzałeś pod link, który wstawiłem. Jaki jest dla mnie sens gadać z paróweczkowym dyletantem. Trzymam kciuki, że wyrośniesz. Elo
  • Odpowiedz