Wpis z mikrobloga

#fut Wrzucę mój skład bo nie umiem ich budować i mam wrażenie że robie coś źle. 6 liga (wyżej niż 5 nie byłem). Neymar i donnarumma kupiłem ostatnio nietrzeźwy więc testuję ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za macalistera wpadnie kuyt gdy sprzedam mundialowego zakarie. Mam trochę kart z wysokim ovr ale taki di Maria 90 to dla mnie bezużyteczny placek, tak samo mane 92 więc obaj grzeją ławkę. Nie do ruszenia jest w tej chwili tylko lucio. Mam jakieś 30k + około 200k z kart które mogę sprzedać. Co robić? Kogo zmienić?
Pobierz lsrrdc - #fut Wrzucę mój skład bo nie umiem ich budować i mam wrażenie że robie coś ź...
źródło: comment_1672196197mD2mb2mAIxCPmZnUyLZj5a.jpg
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lsrrdc: no ja w fife dawno nie gralem, ale pierwsW xo się rzuca w oczy to te zgranie, a druga sprawa to nie masz żadnych defensywnych pomocników, z tego co wiem to minimum 1, a najlepiej dwóch jest takich mieć, zależy jakie formacje są najbardziej w mecie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kexus512: w każdej fifie zgranie ma ogromne znaczenie, tym bardziej jak masz skład za mało hajsu. Z ciekawości sprawdziłem metę i prosu grają na dwóch cdm, gdzie najczęściej jednym jest Toure, a drugim Perisic. Niezmiennie od kilku lat w fifie gra się na minimum 1 cdm. Ja od 19 do 22 grałem sobie 4-2-2-2 i wnikałem top 200 i 1 ligi na spokojnie. Nie można grać 4-2-2-2 i nie mieć dwóch