Wpis z mikrobloga

@Cybek-Marian: 300 plus piwko i male wiadro i bedziesz czul sie zajebiscie.. Dla mnie dawki powyzej 900 to marnotractwo..(Po1, bedziesz czul sie jak #!$%@? po prostu, zero przyjemności. 2.Tolerancja leci jak w zadnym innym leku. Po 4 dniach bierzesz juz x2 albo x3, inaczej jaka bys nie wzial nic.No i najwazniejsze ziomek, nie daj sobie wmowic, ze to nie uzaleznia... Rzucenie heroiny moim zdaniem jest latwiejsze.. Dobry lek, ale tylko na
@Cybek-Marian: ogarnij sie chlopaczku i nie dawaj jakis porad z dupy. chlop widac, nie wali tego codziennie a ty mu 900 mg proponujesz? jeb* sie w leb tyle Ci powiem. Ok brales, pol roku. A brales np 5 lat dzien w dzien,zaczynajac od 600 konczac na 3g?? bo ja tak. wyladowalem w stanie prawie agonalnym na oiomie, bo dostawce zawineli z dnia na dzien. Zreszta poczytaj na hyperealu historie ludzi o
@Cybek-Marian: obejrzalem troche twojego wysrywu na twoim profilu i widze, ze gadam z jakas #!$%@?ą w rurkach typu kuracyja. Co jeden dzien wali posty jako przegryw(nie gadam z przegrywami), a jak #!$%@? za duzo psychotropow to sie prujesz, lamusie. Pewnie jutro z domu nie wyjdziesz jak przeczytasz co Ty piszesz dzieciaku, bo nie kontrolujesz bajery wiesniaku. Koncze z toba gadke, zaczniesz mnie #!$%@? to zrobie wszystko, żeby Cię osobiście znalezc.
Wiec
@Cybek-Marian: Po pierwsze. Bron boze Cie nie strasze, ale nie trafiles na osobe, ktora zalatwia dyskusje z petami jak ty na forum. Ostatnio moge pozwolic sobie na pare dni wolnego, więc mam nadzieje, ze bedziesz mial jaja, żeby pogadac w 4 oczy jak facet z facetem, a nie wysylac swoja mame.(Nie zamierzam Cie bic ani nic z tych rzeczy, mam po prostu nadzieje, ze to wszystko co napisales powtorzysz mi prosto