Wpis z mikrobloga

A widzieliscie reklame bizuterii YES w ktorej przedstawione jest, ze kombiety biedne sa wszedzie dyskryminowane i ze w 2072 bedzie rzad stworzony tylko przez kombiety? A w 2056 dwom laskom udzielany jest slub koscielny w asyscie ksiedza. Facet? Facet przedstawiany jest jako zul stojacy w ciemnym przejsciu stwarzajacy poczatkowo wrazenie, ze jest zagrozeniem dla witaminki przechodzacej obok niego. I male info ode mnie dla tych PRowcow od reklamy ktorzy taki strzal w stope zafundowali swojej firme wypierdzajac takie gowno. Modlcie sie zeby faceci go nie zobaczyli bo jak przestana u was kupowac to wtedy wasze obroty spadna prawie do zera. Zapamietajcie sobie, ze to wlasnie mezczyzni kupuja bizuterie dla kobiet a nie odwrotnie. Jak waszymi klientkami stana sie tylko kobiety to wasza smieszna firma szybko splajtuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lapki w gore i w dol wyjasniaja calkowicie ten wysryw. 700 w gore i 1300 w dol.
#p0lka #reklama #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #blackpill #feminizm #bekazlewactwa
JulianGangol - A widzieliscie reklame bizuterii YES w ktorej przedstawione jest, ze k...
  • 25
  • Odpowiedz
@sqlserver: wiem, ze jak sie stygmatyzuje jedna grupe spoleczna na rzecz drugiej to obroty sprzedazowe na pewno ci spadna. I tak wiekszosc kasy w chacie trzyma facet i to on kupuje pannie bizuterie. Raczej laski nie kupuja facetom wisiorkow ani kolczykow.
  • Odpowiedz
@JulianGangol w związku może i tak.
Ale bardzo duży procent kobiet w tych czasach nie jest w związku.
Czy one nie kupują biżuterii?
Być może opłaca się zwiększyć przewagę na rynku "samotnych" kobiet w zamian za zmniejszenie na rynku mężczyzn?
  • Odpowiedz
@sqlserver: a mi sie wydaje ze lepiej zwiekszyc reklama szanse na kupno wsrod obu plci a nie tylko wsrod jednej kosztem tej drugiej. Kazde politykowanie w reklamach konczy sie tak samo czyli ze jakas grupa odbiorcow sie od ciebie odwroci.
  • Odpowiedz
@JulianGangol a inna zwróci.
Jest sporo firm kapitalizujących rozpad rynku matrymonialnego.

Poza tym, jak tam dochody Gillette?
Ja już od kilku lat nic od nich nie kupiłem, ale ilu jest takich jak ja?
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Ruch sufrażystek został zapoczątkowany na początku XX wieku przez środowisko z fabian society (anglosaksońskich socjalistów) - mężczyźni z elit naszczuli kobiety z plebsu na mężczyzn z plebsu - aby bogacące się społeczeństwo nie zaczęło patrzeć na ręce elit.
A zamożne społeczeństwo (drogi, infrastruktura, miasta, technologia) jest potrzebne, aby wprowadzić w miarę sprawny aparat totalitarny.

Kobiety są bardzo użytecznym narzędziem, łatwo jest im naobiecywać fantasmagorii i podburzyć przeciwko mężczyznom

Także przyszłość
  • Odpowiedz
@JulianGangol:

Facet przedstawiany jest jako zul stojacy w ciemnym przejsciu stwarzajacy poczatkowo wrazenie, ze jest zagrozeniem dla witaminki przechodzacej obok niego.

Ten rzekomy żul w przejściu został pokazany jako dobry uczciwy człowiek.


Obejrzałem te reklamę dwa razy. Jest dla kobiet, w tle mamy męzczyzn, ojca na krześle, brata oglądającego zabawkę, dwóch typów w ciemnym zaułku i jeden za nią podbiega i oddaje jej zgubioną biżuterię - fest dobry przekaz, no
  • Odpowiedz