Wpis z mikrobloga

Z ostatniego filmu najczęściej powtarzanym fragmentem były nie próbki A/B, lecz prezentacja wzmacniacza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widocznie trzeba było sprawdzić, czy jest wystarczająco drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktoś chce jeszcze wziąć udział w teście A/B i sprawdzić, czy słyszy różnicę w kablu zasilającym, jest czas do końca tygodnia. Później podam wyniki.

#tonskladowy
Pobierz Roszp - Z ostatniego filmu najczęściej powtarzanym fragmentem były nie próbki A/B, le...
źródło: comment_16721582574DqsBoXP7dn1WD0zQES5jA.jpg
  • 5
no nie wiem nie wiem, zalożeniem bylo, że kabel jest dedykowany dla wzmacniaczy które dużo prądu pobierają i oddają, czyli dla sytuacji ostego łojenia

a tymczasem test polegał na delikatnym gitarowym brzdąkaniu

nie daliscie kablu rozwinąć skrzydeł, czy tam oplotu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

a na serio to wystarczy, ze kabel zasilający będzie miał spory przekrój żył, żeby przy łojeniu napięcie zasilania na lampach nie przysiadało, wtedy odrynarny
nie mogę wyjść z podziwu, jak wiele pracy i energii poszło na marne podczas tworzenia tego materiału. Obawiam się, że elektryk podpinając zabezpieczenia instalacji elektrycznej użył zwykłego śrubokrętu i na zawsze wprowadził do układu sieci zakłócenie, które niestety nie pozwoli na poznanie w pełni możliwości testowanego przewodu. Powinniście byli zacząć od wymiany zabezpieczeń, potem dopiero metodycznie element po elemencie zadbać, by do przewodu płynął czysty prąd ( ͡° ͜ʖ ͡
@slawciu: ano najgorzej, że w liczniku energii tarcza jest zwykla aluminiowa a nie ze zlota, panie jak to szumi.. potem w eskach chińskie bimetale, na druty z elektrowni srają ptaki, somsiad włączył spawarkę, jak to potem odratować metrem kabla przy samym wzmacniaczu gdy wcześniej kilometrami dzieją się rzeczy paskudne i niemuzykalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hu-nows: licznik to dopiero czubek góry lodowej ( ͡° ʖ̯ ͡°) mieszanka prądu z OZE, zwłaszcza wiatru - również słonecznego, więc posiadacze fotowoltaiki mam dla Was złą wiadomość - wprowadza szumy, które mocno ograniczają scenę i dodają składową, która wzmacnia sygnał zakłócający szlachetne brzmienie dźwięków. Skądinąd wiem, że na rynku lada moment ma się pojawić coś na kształt wiatrołapu - ma on zredukować wpływ zanieczyszczeń prądu i