Wpis z mikrobloga

@etherway: kupienie pralko-suszarki to bogaty w wode musisz być ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo do suszenia zużywa więcej wody niż przy praniu. Dlatego, że suszy to parą z wody
  • Odpowiedz
@etherway mam od roku pralko suszarkę tylko Bosch. Zakup był szybki, dwójką dzieci na chacie i wkurzałem się na rozwieszanie. Stara (3 letnia pralka ) poszła w odstawkę i pewnie wróci jak wynajmę to mieszkanie a pralko suszarkę wezmę do domu. Przecież to jest mega. Ustawiam ja na Iron Assist i koszule idealnie wilgotne do prasowania. Nie trzeba szmat przerzucać, rozkładać. Można wstawić normalne pranie. Nawet szmatki do auta i mikrofibry do
  • Odpowiedz
@etherway: tak trzeba żyć, z różową se kupiliśmy przed świętami mikser planetarny i chyba ani razu go nie włączyła nawet a ja się odpaliłem, oglądam jutuby z przepisami i kuwa piekę chleby jak #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@etherway: było takie powiedzenie "once you go black you never go back" to samo tyczy się suszarki i zwykłego suszenia na sznurku. Nigdy do tego nie wrocisz (no chyba że naxwakacjach bedziesz zmuszony) xD

Jedyny minus to pralka i suszarka w jednym. Jak sie zepsuje to tracisz dwa urządzenia..no i rachunki w górę bo niby więcej wody zużywa (ponoć, nie wiem bo mam osobno). Polecam ten stan świeżo wysuszonych, cieplutkich bokserek
  • Odpowiedz
@kurlapejter wody więcej zużywa przez to że na suszenie ja zużywa ale to całe nic. Chyba 20-30 litrów na program. Przy braku miejsca 2w1 jest spoko opcja. Do domu gdzie mamy pralnie 15m2 i tak bierzemy 2w1. Bo nie trzeba przerzucać:)
  • Odpowiedz