Wpis z mikrobloga

@K00tek: Moda charakteryzuje się tym, że co jakiś czas wraca, a teraz wróciły trendy z lat 90. i początku 00. Ubrania te, kiedy przestały być modne, lądowały w lumpeksach i na bezdomnych, dlatego tak Ci się to kojarzy. Ale młodzież tych czasów nie zna, nie ma takich skojarzeń i dla nich to jest zwykła nowa moda.
  • Odpowiedz
@Otter: ale Julka nie zaczeła się tak ubierać, bo obejrzała album ze zdjęciami swojej matki z lat 90 i jej się spodobało, tylko zobaczyła to na instagramie i tiktoku. Jej nie obchodzi czemu ktoś się kiedyś tak ubierał. Nie ma potrzeby tego ogarniać.
  • Odpowiedz
@K00tek: Ponieważ taka jest moda a większość przedstawicielek płci pięknej nie ma swojego zdania i gustu, laski chcą iść razem z tłumem najczęściej nie za nim lub przed nim. W ogromnym skrócie wygląda to tak, że model mody poprzedniej został doszczętnie wyczerpany przez około 6-8 lat większość ludzi miała już te rzeczy w szafach co były modne nawet po kilka sztuk i duże marki musiały wymyślić coś żeby dalej zarabiać tyle
  • Odpowiedz
@Otter: Jest dokładnie jak napisał/a @panpikuss: Ich nie obchodzi to, że ktoś kiedyś się tak ubierał (chyba, że akurat leżą ciuchy po starych w piwnicy z tego okresu) a obchodzi je fakt, że to jest modne. One chcą iść razem z tłumem się bojąc wypadnięcia z obiegu głównie.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Znaczy. Ja kiedyś tam z paroma rozmawiałem na ten temat one myślą, że jeśli coś im się podoba bo jest modne to facetom też xD Ogólnie laski niektóre są dziwne mówią, że nie lubią obcisłych spodni ale dzwony noszą z górą od legginsów xD
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Ja przede wszystkim nigdy nie kupiłbym czegokolwiek żeby się innym podobać więc siłą rzeczy nie xD Chociaż jeśli chodzi o ccc to laski tam też kupują takie typowo babskie buty typu kozaki żeby się innymi podobało. Co ciekawe jeszcze kilka lat temu jak pamiętam aż tak nie było jeśli chodzi o modę czasy ask.fm itp
  • Odpowiedz