Wpis z mikrobloga

@NaglyAtakGlazurnika: takim lekkim offtopem zarzucę ale boli mnie to i jest mi przykro że byłem w tym roku na urlopie we wrocławiu i przez cały ten czas (5 dni) nie byłem świadkiem ani jednego wykolejenia, największa wrocławska atrakcja mnie ominęła
@NaglyAtakGlazurnika: Przecież remont torowiska kończył się gdzieś na wysokości ślimaka z Armii Krajowej. Tutaj nawet na twoim zdjęciu widać, że to torowisko było oddawane do użytku jakieś dwie dekady temu XD
To, że nie jeździły tędy tramwaje nie znaczy, że cały odcinek był automatycznie wymieniany
najtańsza oferta była najlepsza bo to jedyne kryterium wyboru było...logika rozproszona kosztów, zaciskamy zęby i jakoś to będzie.


@ploki_juhy_rdeswa: offtop, ale warto to poruszyć. Pomyśl sobie jaki jest krzyk, gdy zaczyna decydować coś innego. Idźcie na zebrania spółdzielni, wspólnot, poczytajcie komentarze w internecie dotyczące inwestycji miejskich czy osiedlowych. Polaczki zawsze będą krytykować i narzekać "a bo takie coś kosztuje tyle i tyle" " a bo ja jak robiłem to coś tam"