Wpis z mikrobloga

co wy sie tak spuszczacie na tym gownem? ile oni mieli stirmow 3-4? sa jakies shoty z akcji? przeciez tam jest #!$%@? gowno stypa, nic sie absolutnie nie dzieje, chlopy siedza w tajlandii gdzie jest tyle miejsc do zobaczenia, a spermiarze z wykopu chca patrzec jak jakis debil masuje łydke transowi XD co w tym ciekawego?? dwa razy smignely sztuczne cycki a wy monitory zaslinione jak u dzieciakow z twitcha. w sumie ferrari doskonale wie jak zedrzec kase, po co ma sie starac zadymic jak wystarczy wziac 1 losowego transa i ma 20k widzow xDDD zmeczony jestem, 6 rano widzowie jutro bedzie strim roku!!
#famemma
#patostreamy
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johnson11: nie no sorry widzowie, że dziś tak zamuliliśmy, ale wiecie u nas jest już szósta rano a my nie spaliśmy, jutro schodzi ban na ttv to będzie stream roku a tak w ogóle to sorry widzowie, że dziś tak zamuliliśmy, ale wiecie u nas jest już szósta rano a my nie spaliśmy, jutro schodzi ban na ttv to będzie stream roku x10
@johnson11: Po prostu coś nowego połączone z chwilową posuchą. Patostreamy od dawna nie istnieją, freaki tez maja chwilowa przerwę bo fame i high dopiero w lutym a prime w marcu. Na początku coś tam się działo i różne rzeczy mogły się #!$%@?ć wiec idealne do puszczenia w tle. U mnie np trans tv leciało w tle na laptopie w trakcie grania W multi modern warfare 2 na ps5. Patrzac na populacje
@GoodGuyChucky93: no wiem spoko mozna sobie ogladac co sie chce, ale jak tu wchodza jakies typy na tagu co mowia ze sa koneserami patologii i mowia ze to jakis kamien milowy jest, porownuja to gowno do zlotych czasow rafatusa albo magicala to sie zastanawiam czy o tych samych czasach myslimy. wychodki 2 lata wielce obrazone zglaszaly grubasa bo niby stype robil, a tutaj nawet dymow nie bylo tylko zapowiedzi same XDD
@Cztero0404: ale dobra gosciu mi nie o to chodzi i w dupie mam jakas maje sraśko. ludzie tu stawiaja to gowno na podium patostrimow jak to nie sa zadne patostrimy. tam jest tylko pokaz dla spermiarzy i przegrywow ktorym nie przeszkadza #!$%@? miedzy nogami. moglibym cos #!$%@? dobrego w tej tajlandii ale nie odjebia bo dostaja 6k za 3h durnych zabaw z transami, beczka smiechu
@johnson11: czego grubas z urzedniczej moze sie uczyc? XD przeciez magical ze zlotej ery upokarzania aktorow zarabial po 2-5 krotnosc(majac mniejsza widownie) tego co ferrari zarabia na strimach . Dzisiejszy strim to byla kwintesencja tego co magical kazal robic baobabowi pod publike i dlatego niektorzy ludzie z #patostreamy sa podjarane, bo tego nie bylo od paru lat. Nie ma co tez zwracac uwagi na pajacow co pisza "DYMY", bo to sa