Wpis z mikrobloga

  • 16
@Mcx00

Nie bardzo rozumiem ostatnie modne narzekanie na powolność co drugiego serialu. Chyba ludzie są zbyt mocno przebodźcowani przez telewizje oraz internet i już od każdego gatunku serialu/filmu wymagają odpowiedniej dawki czegoś co nimi wstrząśnie. Bardzo martwiące jest to, że staje się to głównym kryterium. Wiele znakomitych produkcji by mi przeszło koło nosa gdybym na serio miał brać pod uwage opinie w stylu "gówno się ciągnie, wytrzymałem 3 odcinki".

Nie odczułem ani
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mcx00


Nie bardzo rozumiem ostatnie modne narzekanie na powolność co drugiego serialu. Chyba ludzie są zbyt mocno przebodźcowani przez telewizje oraz internet i już od każdego gatunku serialu/filmu wymagają odpowiedniej dawki czegoś co nimi wstrząśnie. Bardzo martwiące jest to, że staje się to głównym kryterium.


@dnO_Oceanu: plus za tą jakże słuszną obserwację. A serial jak najbardziej świetny.
  • Odpowiedz
@p3sman: Z takich wolnych to niezły jest "Stary człowiek" na Disney jak dobrze pamiętam. Pierwsze odcinki super, później dłużyzny i trochę śmieszny wątek/ zagranie pewnej kobiety. Ale koniec sezonu znów zrobiłem się ciekawy.
  • Odpowiedz