Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #basen
Korzystacie z sauny na golasa? Jeśli tak to gdzie? Czytam właśnie w necie, że powinno się na golasa.
Ja jedyne sauny jakie spotykam to te w aquaparkach i tam wszyscy normalnie w bieliźnie.
Jak to wygląda?
  • 4
@HeadH nie wybieram się. Czysta ciekawość. Tak jak napisałem, korzystałem kilka razy w aquaparkach tak jak wsyscy- w strojach kąpielowych.
Ale wyczytałem w necie przed chwilą (wyskoczyło cos i podrazylem temat) że kultura wymaga na golasa.
Stąd pytanie jak to wygląda rzeczywiście i jeśli tak jest to gdzie są takie sauny z tą kulturą bo ja nie spotkałem. Chyba że nie w aquaparkach właśnie
@nerana112: W Polsce nie korzystam z publicznych bo mam własną ale za granicą na wyjazdach 90% ludzi chodzi nago i wszyscy mają to w nosie. W sensie, nikt się nie gapi, ludzie ze sobą rozmawiają, ot safe space, jak ktoś chodzi w stroju to też nie wyrzucają ani nie robią uwag, po prostu to niewygodne.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nerana112: yup, przy siłowniach, w aquaparkach. W niektórych nawet jest zakaz wchodzenia w stroju kąpielowym. No ale jak się wstydzisz, to owijasz/przykrywasz się jednym ręcznikiem, siadasz na drugim.