Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde, nie wiem jak to jest.
Jestem po 30-tce a chcę założyć rodzinę. Jest to niemożliwe, ponieważ nigdy nie miałem dziewczyny oraz nie potrafię z kimkolwiek utworzyć relacji. Nie mam też znajomych. Kontakt z kimkolwiek to droga przez mękę. Zawsze staram się odpowiedzieć coś na zasadzie "aha" jak coś druga osoba mówi, bo nie umiem również rozmawiać. Ja praktycznie też nic nie mówię, bo uważam że posiadanie rodziny od tego nie zależy (tak, wiem że bez sensu argument no ale tak mam przez co nie rozwijam umiejętności rozmowy). Nawet tego posta ciężko mi się pisze, bo go zwyczajnie w świecie nie chcę pisać. Ale liczę na to, że może to jest normalne i sporo ludzi tak ma. Skończyłem IT, bo wolę komputer niż ludzi. I tak chyba zostanie do końca życia, że będę samotny. Miał ktoś może tak jak ja? Czy jednak kobiety również miały tak, że miały takiego faceta i będąc w związku wyrobił się z obyciem lepiej od przeciętnego faceta? Czy to jest niemożliwe przez pryzmat braku kontaktu z ludźmi (pracuję zdalnie, jedynie wychodzę do sklepu)?

#zwiazki #przegryw #zalesie #po30

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a96a9b6ee95d57c2235e4b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 2