Wpis z mikrobloga

Kogo spod tagu #programowanie, #programista15k czy #naukaprogramowania warto obserwować? Chodzi mi o kogoś, kto ma jakieś ciekawe spostrzeżenia lub kogoś kto już ma zdobyte jakieś bogate doświadczenie i śmiało dzieli się spostrzezeniami. Dla mnie takimi użytkownikami był @zarev @Lunatik a teraz @arysto2011. Publikuje ten wpis, bo trochę tagi zaśmiecone pytaniami które mocno skupione są na tematyce „Jak zacząć”, albo jakie książki itd. I długo zie trzeba przebijać żeby dotrzeć do czegoś wartościowego, a szkoda jednak blokować…

Wesołej końcówki świat są wszystkich! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@NoMoreTearsJustSmile: Jacę śledziłem, ale już pogubiłem się w kolejnych kontach. Swoją drogą Ci co jeszcze go nie znają na tagu i wchodzą w dyskusję, to czasami się ujawniają, że ciekawe osobowości.

Myślę jednak, że gdzieś pomiędzy śmiesznymi obrazkami, kolejnym wątkiem o papaju i szkalowaniem wiadomej stacji (boje się bana to nie piszę nazwy) to coś tam się wyciągnie. :D
@myron_bolitar na pewno nie tych "celebrytów" którzy wrzucają na teittera oczywistości i zbierają poklask, z artykułami "branżowymi" też uważaj bo w sporej części zawierają informacje nieprawdziwe lub są pisane przez ludzi którzy swoje opinie traktują jako fakty