Wpis z mikrobloga

Z uwagi na ceny, zastanawiam sie nam tym jaka konsole wybrac: xss czy xsx. Mam tv 55cali a80j oled i z jednej strony chcialbym zeby wyglądało wszytko zajebiście, a z drugiej nie gram az tyle w gry (bardziej star warsy, wiesieki ogólnie rpg, niz fifa). Czy kupujac xsx moge byc zadowolony z jakosci grania? Siedze 2.1-2.3m od tv
Pytam bo praktycznie bylem pewny co do xss, ale poczytalem pepperka i zwątpiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#xbox #xboxseriesx #xboxgamepass
  • 8
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie tysiąc złotych przy tej inflacji to jest nic. Bierz mocniejszą wersję bo później będziesz sobie pluł w brodę. Eska to konsolka do ogrywania gier z poprzedniej generacji. Masz telewizorek za 5 kafli, więc nie żałuj na konsole. Teraz golasa wyrwiesz za 2200. ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: weź sobie gdzieś wynajmij albo zamów przez neta ze zwrotem,, albo stacjonarnie w media expert masz miesiąc na zwrot (lub z tym ich Smartem aż 100 dni) nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie. Wszystko zależy od Ciebie, Twoich potrzeb i preferencji. Ja jestem a zadowolony grając na Xbox One na tv '42, więc mógłbym śmiało doradzić ze Series S jest świetny, a jakość aż nadto :P