Wpis z mikrobloga

Ktoś ma Miga 29? I ogarnia nim latanie? Bo ja obecnie to dostaję #!$%@? od wszystkiego (almost stock). Flary nie działają na amerykańskie rakiety, F14/16 zestrzeliwują mnie jak #!$%@? mimo wszelkich moich starań. Sam nie mogę nic ubić. Może dopiero jak odblokuję jakieś lepsze rakietki to będzie mi lepiej szło, ale w tym tempie zanim coś odblokuję to pierdyknę tego miga w kąt i będę miał go w dupie
#warthunder
  • 4
@Pshybysz:

Ma bardzo dobry model lotu i sprawdza się w walce manewrowej praktycznie ze wszystkim, co nie ma totalnie znaczenia na topce gdzie liczy się tylko ilość i jakość pocisków A2A.

R-60M w porównaniu do AIM-9L albo Magic 2 to gówno totalne, dużo mniejszy zasięg i leci za flarami jak #!$%@?. R-27T daje radę, ale również lubi wciągać nosem flary. Ruskie rakiety pod tym względem są po prostu tragiczne. R-27T ma
@Pshybysz: A i jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem: ruskie teamy są pełne premium MiGów-23ML, a USA nie ma tego problemu. Ich premka na VII erę wylądowała na 10.0, czyli nie łapie się do bitew na 11.7. Także oprócz gorszego samolotu, masz także dużo gorsze teamy.

Chyba gadziny doszły do wniosku, że bogaci amerykańce będą rzucać $$$ jak ich samoloty będą dominować i konsekwentnie się trzymają tej strategii.