Wpis z mikrobloga

@szynszyla2018: Główną wadą jest chaotyczna fabuła nie wiadomo co się dzieje się na planie. Przebrnąłem przez pierwszy i w zasadzie planuję przemęczyć całość z telefonem w ręce czytając komentarze xD Gdyby rzeczywiście zrobili 6 odcinków gdzie każdy skupiałby się na innym bohaterze + bardziej wciągająca fabuła i elfy chady a nie pipy z uszami podobne do ludzi. Nudy nudy nudy i chaos ale przynajmniej lepsze sceny walki niż w ROP.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szynszyla2018: no jest słabawy, skłamałbym jakbym powiedział że dobrze się przy nim bawiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) bardzo płytki pod względem historii czy postaci, naiwny, przewidywalny, mało ekscytujący, audiowizualne jest całkiem spoko, ale też dupy nie urywa przez te kostiumy jak prosto ze sklepu
@imarid: Lata 20-te to nie jest złota era fantastyki ale za to są dobre kryminały. Fantastyka powinna być albo prosta i epicka jak Warcraft albo dumna jak LOTR albo szara jak Gra o Tron. Trzeba mieć na to pomysł a tutaj głównym pomysłem było odhaczenie kilku narzuconych z góry tematów bez zrozumienia jak powinien wyglądać mniej więcej świat fikcyjny i wrzucenie przekleństw na potęgę. Lubię kiedy przeklinają krasnoludy ale kiedy słyszę
@szynszyla2018: Serial Wiedźmin wbrew ogólnej opinii mi się podobał chociaż też miałem kilka zastrzeżeń i moja ocena ogólna to 7,5/10, natomiast Rodowód Krwi... no tandeta, nie ma co. Z wiedźminem ma tylko wspólny tytuł. Po kilkunastu minutach zapomniałem, że oglądam serial z uniwersum wiedźmina. Jedynie charakteryzacja albo efekty specjalne są w miare dobre, ale fabuła czy dobór niektórych postaci to dno. Przejścia pomiędzy scenami takie z dupy, drętwe dialogi, nie czuć