Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zwrócił uwagę, że telefon P.G. logował się niedaleko DreamClub (ulica Parkowa, BTS na kościele) ok. Godziny 2? W tym czasie IW chciała wyjść z klubu, a może wyszła na chwilę?
To ok. 200m od siebie.
Ok 3: 27 w Gańsku na Brzozowej a następnie od 3.30 w miejscu w, którym IW powinna wyjść z parku...
Czyli musiał tu przyjechać autem bo to spora odległośc

#csiwykop
#iwonawieczorek
slaper - Czy ktoś zwrócił uwagę, że telefon P.G. logował się niedaleko DreamClub (uli...

źródło: comment_16720760371zbZ5dTwjC8RCgXMlAKVfq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Po 1:00 był jeszcze w Banana Beach. Przejscie do DC to ok 40 min. A stąd w okolice domu 1h. Następnie prawdopodobnie już autem na Brzozową i powrót pod autem park.
Ciekawe co było na tej Brzozowej
  • Odpowiedz
@slaper: a ta ul. Parkowa to nie miałąbyć w Gdańsku czasem? przy tej ul. znajdował się ten Banana Beach club o którym pisała o Patryku ta dziewczyna Katarzyna którą typował do sprawdzenia śledczy Sewiert, z tego kluby wyszedł za Iwoną też ręcznik. Sam klub zdaje się że był na plaży ale należał do klubu "parkowa" (od nazwy ulicy, czy jakoś tak) w Gdańsku Jelitkowo
  • Odpowiedz
@slaper: ok, to wtedy zbieżność, z tym, że Banana Beach Club to też ul. Parkowa ale w Gdańsku.

Natomiast w Sopocie, gdy zarejestrowała Iwonę kamera o godzinie 3:07-3:08 na ul. Grunwaldzkiej, to obok równoległa jest ta ul. Parkowa w Sopocie i Iwona minutę później ją musiała przekroczyć. Ten filmik z Grunwaldzikiej w minucie 0:57 i 3:52 na dole po lewej samotnie ciekawy koleś: https://www.youtube.com/watch?v=-A8-uStnLL4
  • Odpowiedz
@OmeGa1: Może teraz ta sprawa toczy się wielowątkowo, zarówno sprawa IW jak i Zatoki Sztuki mają swoje tajemnice. Obie mają swoje ofiary i duże grono podejrzanych przeplatających się między sobą. A przestępstwa w obu sprawach mogą mieć różnych wykonawców.
  • Odpowiedz
@OmeGa1: Zastanawiające jest, że udostępnione akta nie chyba podają tego gdzie logował telefon P.G. po godzinie 3.33.
Siewert też chyba nic nie mówił na ten temat
  • Odpowiedz
@slaper: W tych udostępnionych aktach niezgodność zeznań Patryka i jego kolegów jest tak oczywista i potwierdzona przez policyjnego eksperta ,że niekontynuowanie tych przesłuchań i dociekanie prawdy przez policję uważałbym za sabotaż.
  • Odpowiedz
@slaper: ja dzisiaj nawet sprawdziłem tą drogę jadąc samochodem . Brzozowa Wrzeszcz 3:27 i ulica obrońców wybrzeża Przymorze 3:31. Nie da się jej przybyć w przepisowej prędkości. Trzeba #!$%@?ć autem- wiem, że o tej porze ulice puste ale trzeba grzać 100 na godzinę . Komuś się bardzo spieszyło, ale to bardzo
  • Odpowiedz
@Malorolny: No jak w tej sprawie popełniało się takie błędy to mnie nie dziwi, że tak to wygląda. Dziwne bo operator podaje nr. BTS i pewnie adres. Czy Siewert się pomylił? Czy ktoś podczas przesłuchania pomylił ulice
  • Odpowiedz
Iwona wyszła ok. 2 z Adrianem, który miał iść do klubu Atelier i po jakimś czasie wróciła do DC jeszcze bardziej #!$%@?. W tym czasie kilkadziesiąt metrów obok logował się telefon Patryka. Przypadek?
#iwonawieczorek
  • Odpowiedz