Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: @Vermeerrr: Ah, to jedne z najgorszych świat w moim życiu. Koleżanka się do mnie nie odzywa, mimo że do wiedziała się że choruje na stwardnienie rozsiane tp i tak ma we mnie wyjebongo, wyjechała do Niemiec z chłop akiem, przyjechała na święta o niby napisała 23 grudnia czy zechce wyjść na kawę , ale to było tak napisane na 100% s przyzwoitości. Jestem oficjalnie sama, mam tylko mamę no i czasem brat się odzywa, ale on wybrał życie w zakonie. No nic, przyjechalam na święta z Holandii do pl, ale wracam spowrotem. Nie mam dokąd wracać.
#depresja #smutek #damskiprzegryw #gownowpis #zagranico #emigracja
  • 11
@Vermeerrr: to jest jakaś grubo #!$%@? akcja. Ja mam najgorsze święta również. Tuż przed dostałem info z agencji mieszkaniowej, ze jednak lokum za male na 3 osoby (mialem mieszkac z para znajomych) i zostalem bez mieszkania na nowy rok. XD I tylko cudem dogadałem się z byłą agencją pracy ( przeszedłem na stały kontrakt w firmie, wielka radosc, bo mieszkanie, wiekszy hajs i wszystko)i mogę póki co styczeń zostać. Także po
@Vermeerrr: ja w te święta poznałam nową koleżankę - jelitówkę. Niestety koleżanka od trzech dni nie chce się odp*erdolić, a ja mam już dość. W ciągu dwóch ostatnich nocy przespałam może dwie godziny i śnił mi się kibel miejski na środku ronda, wypływało z niego szambo, a dookoła kręciły się menele (_ )