Wpis z mikrobloga

  • 1
@Dolanthesniffer: Jeśli chodzi o moją to fiatowskie 1.4 multiair i jeszcze jeździ xD
@Fingerman1: wspomniany wyżej multiair podobno może mi się zepsuć i to jest z 4k zł za wymianę a na chwilę obecną to nic prócz mankamentów jak skrzypiące szyby i przy głośnej muzyce plastiki skrzypią xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zar0x: A to silnik przyzwoity jeśli chodzi o niezawodność, tylko ten dolot nieszczęsny. Jak się #!$%@? to do wymiany całość. Plastiki to i w lepszych autach skrzypią. Samemu można to na luzie ogarnąć albo do warsztatu car audio dać jak chcesz naprawdę profesjonalnie mieć zrobione i się nie męczyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zar0x: poczytaj sobie o wygłuszaniu wnętrza samochodu pod car audio. Są specjalne maty różne od piankowych po bitumiczne. Na YT jest też sporo tutoriali jak się to robi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fingerman1: Aaaa, o tym to wiem, ale wygłuszenie chyba nic nie pomoże na skrzypiące plastiki :D w środku mam Bose więc zastanawiam sie czy fabrycznie nie jest jakoś wygłuszone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zar0x: no ale to tak samo się wykleja plastiki skrzypiące. One wydają dźwięk bo ocierając się o inny plastik wpadają w drgania. Jak nakleisz gąbke na tył takiego plastiku to już będzie mniej drgał. Jak da radę to można coś pomiędzy same stykające się powierzchnie wetknąć. W Alfie na pewno masz tak zrobione seryjnie produkowanych do deską rozdzielczą, ale widocznie nie wszędzie lub nie wystarczająco dobrze
  • Odpowiedz
@zar0x: słabo się starzeje, taka 147 wygląda imo dużo lepiej mimo lat na karku


147 ale przedliftowy i to w wersji GTA to tak, bo te zwykłe w 95% jakie widuje to trupy do zajeżdżania przed złomowaniem.
A giulietta QV to według mnie godny następca 147 GTA
  • Odpowiedz