Wpis z mikrobloga

@Reezu McDonald co by nie mówić też sporo robił w tej kwestii. Sporo kawy przez lata rozdawał za free.
Teraz są w apce kupony (wiadomo, że pewnie za jakiś czas znowu zniknom) na dużą kawę za 6 zł
@Reezu: Nie sądzę. Pije sporo właśnie Latte, kapucyny czy flat white i jeśli postawimy obok siebie kawę z żabki to jest jednak gorsza w smaku. Dwa, że kawy to się przeważnie bierze na stacji jak jedziesz itp. Albo idziesz z kimś do kawiarni. A żabka? Raczej rzadko kiedy idziesz prosto do żabki po kawę. Idąc miastem, baaardzo rzadko widać kogoś kto idzie z kubkiem z żabki.

No niestety to żart. Ale
@nosacz_ninja: to pracownik jeszcze do niedawna płacił 2 zł za średnia Cafe Latte, teraz 2,6 za każda specjalna kawę, 1,6 za kawa z mlekiem/czarna jeśli dobrze pamietam.

A w czerwcu 3 zł za każda duża kawę na złota bonifikarte
@nosacz_ninja: Niestety zwykła kawa w maku jest mocno średnia... Jakieś 3 lata temu popsuł się mocno jej smak. Mówię o kawie z mlekiem. Widziałem o tym masę komentarzy na różnych portalach czy najzwyczajniej w świecie pytając znajomych.
@Reezu Inflacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@piwakk Z mlekiem jest tragiczna. Raz właśnie wziąłem z ciekawości w tym roku to połowę wylałem. Tylko czarna bez niczego jeszcze jest spoko jak na moje standardy (nie jestem kawoszem neofitą)
@piwakk: 2,6 za średnia dla pracownika teraz

Cena o tyle większa ze trzeba tam pracować.

@nosacz_ninja: jedyne co podnosi koszt to ogrzewanie gazem, prąd i woda. Ceny na fakturach nie są wcale aż tak dużo większe niż 6 miesięcy temu
@Reezu A transport tego wszystkiego z magazynu do konkretnego maka przy tych cenach paliwa?

Zresztą skoro inni podnoszą ceny to wiadomo, że oni też podniosą ¯_(ツ)_/¯

Chociaż cena drwala w tym roku myślałem, że będzie niższa...
@nosacz_ninja: Transport ma stała cenę, którą ustaliła korporacja i nie jest wliczana w nasze faktury. Pod tym względem obsługę ma McDonalds.

Niezależnie czy dostawa do restauracji jest za 30 czy 130 tysięcy.

Drwal w tamtym roku 8,5 zł dla pracownika. W tym 13 zł.

Wołowina głównie zdrożała potwornie bo wychodzi co Ok. 350-400 za karton. A na czas drwala mieso pożyczamy od Niemca czy Czecha xD

Ogólnie w marcu były chyba