Wpis z mikrobloga

Nie gram już za bardzo w gry ale wykopki wrzucały screeny z Mafii to stwierdziłem, że sobie kupię i pogram. Zaraz mnie #!$%@? z tą pobugowaną grą. Zacząłem od Mafia Deifnitive Edition. W jednej z początkowych misji przeciwnik się zbugował gdzieś w pomieszczeniu, więc nie mogłem ukończyć misji. Później jakiś #!$%@? wyścig, gdzie fizyka jazdy pojazdami w tej grze to jakaś porażka. Później po wyjebce nie wczytywała mi się gra, musiałem resetować PC bo nawet menadżerem nie dało się ubić procesu. Teraz mam misję "Powrót do miasta" i nie mogę #!$%@? działka rozwalić, nie wiem czy się zbugowało czy ki #!$%@?, przeciwnicy rozwalają mnie po 2 seriach z karabinu. Chciałem się odstresować a zaraz mi żyłka w dupie pęknie, #!$%@?ć tę grę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pcmasterrace #mafia #gry
  • 13
@L3gion: nadrobi gęstym klimatem, ścieżką dźwiękową, dobrze zbudowanymi i poprowadzonymi bohaterami i lepszą narracją całej historii. Poza tym strzelanie i tak było spoko, a na wyścig można sobie ustawić poziom trudności najłatwiejszy, żeby bezproblemowo przejść dalej. W remasterze chyba tego nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jutokintumi: ta ze screenów, znana z zimowej atmosfery, to Mafia 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) tam bugów jest zdecydowanie mniej i w zasadzie to prawie (poza jednym można powiedzieć easter eggiem) nie ma łączności fabularnej z jedynką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarteenVaanThomm: No ale przecież oprócz pewnych bugów remaster jedynki to ta sama muzyka i ta sama historia?

@L3gion: historia, jak to w remasterach bywa, jednak odrobinę zmieniona. Nie grałem, ale oglądałem cały gameplay. Najbardziej mnie wkurzało że nie potrafiłem odróżnić Sama i Paulie'go w remasterze nawet po kilku godzinach xD było jeszcze kilka innych widocznych różnic
@KurczakPozogi: @L3gion: tutaj moje refleksje na temat remastera/remake'a po kilku godzinach jako ktoś kto przeszedł oryginał koło 3-4 razy:

Ogrywam (a raczej ogrywałem) sobie remake'a mafii i nie rozumiem jak można nie mieć opinii, że został on #!$%@? po całości. Wszystkie małe rzeczy, które budowały czy to klimat, czy głębię postaci - nie tylko głównego bohatera, zostały #!$%@? w zamian za lepszą grafikę xD Serio, czy tylko ja to widzę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KurczakPozogi: szczerze to największy problem mam z wczytywaniem się gry po wyjebce, jest ten ekran wczytywania i nic się nie dzieje, nie da się przejść dalej lub wyjść do menu głównego. Często się tak dzieje.

@jutokintumi: szczerze mówiąc to też mi się udzieliły te screeny i tydzień temu w weekend przeszedłem Mafię 2 po raz któryś. I tylko jeden odbierający przyjemność z gry bug napotkałem (PC). A w remaster 1