Wpis z mikrobloga

Mam pomysł na nowe crypto. Posiadałaby złożony kontrakt inteligentny. Przez pierwsze pół roku sprzedaż nie była by możliwa wogole. Byłoby ico. Potem sprzedawać mógłby te portfele, które kupiły najwcześniej i każdego dnia zezwolenie przesuwaloby się o 180 dni wstecz np. dzisiaj 25 grudnia sprzedać mógłby portfel, który kupił 25 czerwca, ale nie mógłby tem który kupił 26 czerwca i późniejsze. Wiecie, każdy miałby blokadę na 180 dni, dzięki czemu nie byłoby nagłych dumpów, tylko każdy spokojnie czekałby 180 dni na swoją kolej.

#kryptowaluty
  • 13
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@opk20: bo nie ma żadnego usability, opiera się jedynie na obietnicy przyszłych zysków, zmusza do zamrożenia aktywów na długi czas i wciągania kolejnych osób do piramidy, bo lider projektu nazywa sam siebie Bogiem i ma zajebiście szemraną przeszłość.
Oglądałem fajny film na YT gdzie to rozbijali na atomy, ale nie mogę na szybko znaleźć.
@JuzTuKiedysBylem: nie jestem z sekty hexa ale myślisz sie. Nie zmusza do zamrożenia i nie musisz nikogo wciągać. Stakujesz na rok z +/- 38% zyskiem. A cena hexa tak samo jak każdego innego coina. Moze pójść w górę lub w dół.

Założyciel hexa nie jedno krotnie mówił że luna ma luki, że FTX to scam. A sam widzisz co działa bezproblemu a co się że scamilo