Wpis z mikrobloga

@MeumCerebrum Nie znam się ale się wypowiem. Pewnie nie takie super, skoro sporo firm i sklepów zajmuje się sprowadzaniem z różnych źródeł, dekodowaniem itd, a ich ceny są tańsze niż z oficjalnej dystrybucji.
@Jad-Kielbasiany Myślę że bardziej ból dupy że chce zarabiać nie dodając żadnej wartości. Wykupił z innego sklepu cały nakład i sprzedaje u siebie drożej. Co innego sprowadzić zza granicy, zwiększyć dostępność u nas, a co innego scalping.
@Asjopek Ale ja nie mówię że zrobił, nawet się nie udzielałem w dyskusji na ten temat bo tematu nie znałem. Ja tylko mówię że ból dupy jest w pewien zrozumiały.
@Asjopek Nie no tak jak mówię ja tematu nie znam i nic typowi nie zarzucam. Bardziej mi chodzi o to, że w całej dyskusji osoby, które potencjalnie #!$%@? to co było tym żartem mają pewną rację, bo jest też obóz który temu przyklaskiwał. Pewnie też podziwiają przedsiębiorczość orlenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę że bardziej ból dupy że chce zarabiać nie dodając żadnej wartości. Wykupił z innego sklepu cały nakład i sprzedaje u siebie drożej. Co innego sprowadzić zza granicy, zwiększyć dostępność u nas, a co innego scalping.


@minaret: Lol.

Pan Mietek z lokalnego mięsnego chce zarabiać nie dodając żadnej wartości bo kupił kurczaka w Biedrze zamiast zwiększyć dostępność xD

Chłopie, biznes to zarabianie pieniędzy, a nie bawirnie się w ideały.
@Mmmkurla Widzisz, dzięki Panu Mietkowi teraz ktoś nie będzie musiał zasuwać do biedry po kurczaka bo gówniak nie rozmroził, tylko skoczy szybko do osiedlowego i wartość dodana jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, że biznes to zarabianie pieniędzy i zawsze będzie, to nie znaczy że trzeba wszystkiemu przyklaskiwać i należy się z tym zgadzać, chyba taka nasza natura że mamy różne zdania (σ ͜ʖ