Wpis z mikrobloga

Jak wygląda nocne życie w Korei południowej? Mam tu na myśli przede wszystkim dyskoteki a nie chlanie w barze.
Zastanawiam się nad terminem i miejscem urlopu na nadchodzący rok i rozważam powrót do Tajlandii albo właśnie Korea Południowa.
Chciałbym wrócić do Tajlandii bo nocne życie było zajebiste, dziewczyny chętne itd, ale z drugiej strony wchodzić drugi raz do tej samej rzeki jak tyle świata czeka do odkrycia…
To jak tam sytuacja wygląda w Korei?
#korea #podroze #podrywajzwykopem #azja #azjatki
Amenotejiikara - Jak wygląda nocne życie w Korei południowej? Mam tu na myśli przede ...

źródło: comment_1671963755GqMqTtX262CT2M4JJTMBbT.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Amenotejiikara Byłem na zleceniu w Korei w okolicach Yeosu, więc trochę prowincja, ale ładne plaże. Do dyskotek nas po prostu nie wpuszczano. Każdy ochroniarz potrafi po angielsku: "Korea only, only Korea" . Słowem odradzam pomysł pod tytułem miasteczko nad morzem, plaże i dyskoteki bo nic z tego nie będzie. Jak już, to celowalbym w duże miasto jak Busan, tam imprezownie dla obcokrajowców są. Co do kontaktów z przedstawicielkami lokalnej ludności to raczej
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Filipiny wydają się mniej interesujące jeśli chodzi o całokształt + wymagają szczepionek a ja się nie szczepiłem. Mógłbym to zrobić ale jak teraz jest jakaś setna dawka czy która a ja nie miałem ani jednej i dopiero miałbym pierwszą czy tam dwie to nie wiem jakbym był widziany.
@sztz: Oj to słabo brzmi, raczej nastawiałbym się na większe miasta na imprezki ale nie chciałbym też typowej imprezy dla białych
  • Odpowiedz
  • 0
@Amenotejiikara słabo oj słabo. Pilnują tam czystości rasy i dominującą opinia o białasach nie jest pozytywna. Raczej postrzegają nas jako tępych owłosionych osiłków, ale jak zawsze są wyjątki.
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: nwm, napisałem, bo ogólnie to jest nowe złagodzenie obostrzenia wjazdowego. Na antygenowym nie powinno nic wyjść jak nie czujesz się chory, no ale racja, że nie ma co się tam specjalnie pchać dopóki nie zniosą obostrzeń do zera. W zasadzie już jest po wyborach także mogliby już znieść żeby w pełni zarabiać na turystyce, ale tam też jest dużo durnych ludzi co dalej myślą, że koronawirus ich zabije także no.
  • Odpowiedz