Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Przez parę miesięcy zderzyłem zapomnieć czemu nie pije alkoholu. Nawet ciężko powiedzieć żebym się wczoraj naj***ał. Ot lekkie rozluźnienie, 200-250ml wódki przez 3h. A dziś od rana czuje się jak gówno, chce mi się wymiotować i nie mogę zasnąć. A pojadłby człowiek stimow to raz lepsza zabawa, a następny dzień czillera, leżysz i odpoczywasz. Życie jest piękne (o ile nie masz nic do roboty i możesz sobie leżeć). No idealny odpoczynek, bo normalnie jesteś zmęczony odpoczywaniem po chwili. A na zwale możesz cały dzień nic nie robić i to daje taki wewnętrzny spokój. Ale nie, jak zwierzę najgorszy p0lak musiałem wypić alko i teraz zdycham. Ha tfu na alkusow, powinni to gówno zakazać. Zamiast alko w sklepach sprzedawać emkę, betaketony i koks. Moje życzenie noworoczne, ament
#narkotykizawszespoko
  • 4
@SGTIHALIT: zmien alkohol, ja po wodce zawsze sie zle czulem, no chyba ze belveder ale to nie mozna sobie pozwolic za czesto na taki wydatek :D od roku pije tylko jegermaister i spiced gold rum(captain morgan) i nie pamietam kiedy mialem kaca ostatnio