Wpis z mikrobloga

A tak #!$%@?ąc.
Nie żeby mnie obchodziły czyjeś pieniądze, bo do tego to mi daleko, ale na wczorajszym streamie wykop wpłacił myśle że spokojnie można założyć od 3,5k do 4K pln. Pytanie do wpłacających. Co otrzymaliście dzięki temu, że opróżniliście swoj stan portfela w taki sposób? Jedyne co to pijany chłop co ma spokojnie bańkę na koncie i jest trochę bardziej rozpoznawalny powiedział wasz nick na głos XD Niektórzy wydają hajs na dziwki, zbierają walory smakowe w przeróżnych restauracjach, wożą się markowymi samochodami, nawet wpłacają pieniądze na zrzutki których kwoty mogą uratować czyjeś życie. A wczoraj byłem świadkiem jak w ciągu dwóch godzin grupa kilkunastu osób przelała konto dzianego banana średnią krajową i nie dostała z tego kompletnie nic. Weźcie się chociaż szanujcie i wymagajcie spełnienia tego jego celu, bo to powiedzenie „no dobra postaram się zostać” to jest tak przekonywujące, że o ja #!$%@?. Gardzę wami, ale wasze siano wasza sprawa.
#famemma #transtv
  • 36
@Hussarian Myślę, że to jest prostsze niż ci się wydaje. Te osoby mogły sobie po prostu na to pozwolić bez żadnej kalkulacji i pogarda jest tu niepotrzebna. Nie myśl swoimi kategoriami w kontekście wydawania pieniędzy.

Ps AbstraHować*
chęć zrozumienia intencji osób które wspierają finansowo gościa który ma więcej pieniędzy niż cała twoja rodzina aktualnie ma na koncie to zaglądanie do portfela? W #!$%@? mam ile masz na koncie Ty i Tobie podobni. Wytłumacz mi co zyskuje osoba która przelewa swoje własne pieniądze osobie nie dostając i nie oczekując niczego w zamian. Jeśli odpowiesz „nie twoja sprawa, on chce to on przelewa” to naprawdę myśle że jebnieta Staśko potrafiłaby coś
@malinq: Nie no zapłacenie za Netflixa daje Ci najlepszą możliwą jakość, ciągłość konta czyli np. podpowiadanie gdzie się skonczyło i nie musisz babrać się w stronach, na których kliknięcie byle gdzie odpala nową kartę z reklamami. Bardziej bym to porównał do płacenia za Spotify, bo to ludzie robią chyba tylko po to, żeby być modnym. :P
@Hussarian obejrzenie meczu reprezentacji Polski na mundialu kosztowało kilkadziesiąt tysięcy złotych z hotelami i lotami. Jakoś niektórzy tam polecieli, bo ich po prostu stać. Zrozum, że nie każdy zarabia 5 tysięcy brutto i dla niektórych rzucić 500 PLN dla zabawy to jest nic.
Nie no zapłacenie za Netflixa daje Ci najlepszą możliwą jakość, ciągłość konta czyli np. podpowiadanie gdzie się skonczyło i nie musisz babrać się w stronach, na których kliknięcie byle gdzie odpala nową kartę z reklamami


@MamADHD: co za problem ściągnąć z zatoki piratów w 1080p? porównanie do netflixa jak najbardziej prawidłowe
@Hussarian: na wykopie nie siedzą tylko przegrywy (z całym szacunkiem) które zarabiają 4k, ale też osoby z większymi dochodami. Dla takich osób wydanie tysiaczka to jak dla przegrywa wydać 3 dychy, czyli stosunkowo nie wiele. Co można zyskać? Uśmiech i sprawienie radości osoby która sama tą radość Ci daję. Trzeba utrzymywać quality content. Chleba i igrzysk ! :)
@teraz95: Nie powiesz mi chyba ze każdy wykopek zarabia 10.000 netto. Statystycznie nie jest niczym złym założyć że zarabia średnią krajową, ale w dalszym stopniu nie zmienia faktu wielkość kwoty a sam fakt wspierania osoby, której te pieniądze naprawdę nie robią wielkiej różnicy w swoim domowym budżecie.

Przeciętnego wykopka #!$%@?ą podatki ale nie widzą przeszkód w pchaniu nadmiaru kasy do kieszeni bananowego dzieciaka za samo występowanie przed kamerą. Gdyby jeszcze się
@Hussarian: nie mówi że każdy wykopek, ale wielu ma predyspozycję na bycie nerdem, a wśród nerdów sporo programistów 15k ^^. Nie wiem jak z celem bo nie oglądałem, ale wiem że jak wpadało po 5 stów od "ciocii" to nagrodą dla wpłacającego była chociażby reakcja Ferrariego/chatu i wykopu mi by to osobiście wystarczyło jakbym zamiast 20k zarabiał 40.