Wpis z mikrobloga

Dotarł do mnie GTX 1660 Super od jednego z Mirków. Jak przyjdzie nowy zasilacz to będzie wszystko podpinane i sprawdzane, tu moje pytanie czy zagra to jakoś przystępnie z moim wiekowym już procesorem i5 4460? Nie mam jakichś niesamowitych wymagań, chcę żeby to po prostu solidnie ze sobą grało.

Dodam, że zasilacz zamówiłem Elementum E2 550W co mam nadzieję będzie solidnym wyborem w tej niższej półce cenowej. Mój obecny Corsair VS 450 nie ma kabelka 8pinowego żeby podpiąć kartę, więc w sumie zamiast bawić się w przejściówki wykorzystałem ten moment żeby wreszcie zmienić zasilacz.

#kartygraficzne #pcmasterrace #komputery
  • 8
tu moje pytanie czy zagra to jakoś przystępnie z moim wiekowym już procesorem i5 4460? Nie mam jakichś niesamowitych wymagań, chcę żeby to po prostu solidnie ze sobą grało.


@Delorenoy: Jak zawsze i wszędzie się powtarza: zależy od gry.

Dodam, że zasilacz zamówiłem Elementum E2 550W co mam nadzieję będzie solidnym wyborem w tej niższej półce cenowej.


Dobry nie jest ale nie wybucha więc ¯\_(ツ)_/¯
@L3gion: Ja się od lat zastanawiam czy nie trafiłem jakiegoś wadliwego egzemplarza tego Corsaira, bo mam przeczucie że on mi powoduje jakieś minizwarcia w PC, jakieś przepięcia czy nie wiem, jak podpiąłem interfejs audio, który kupiłem to przy słuchaniu czegokolwiek słysze jakieś kliki, trzaski, przepiecia jakby, nie wiem, na laptopie siostry śmigał, a tu mam wrażenie, ze coś zasilacz może nie domagać momentami
@Delorenoy: Dużo zależy od gier w które będziesz grał, ale ogólnie procek będzie dosyć mocno ograniczał tą kartę. Miałem 4460 w połączeniu z rx 580 który jest słabszy od tej karty i widać było, że procek nie wyrabia.