Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: dwa tygodnie temu sprzedawałem swoje e46 330xi z przebiegiem 260 tys i byłem go pewien w 100% bo auto sam kupiłem w Szwajcarii i wszystkie kwity to potwierdzały. Sam mając je 5 lat zrobiłem 40k. Aczkolwiek jak napiszesz ludziom w ogłoszeniu jakies wady samochodu to telefonów nie było za dużo. Na szczęście przyjechał ktoś kto się znał i wiedział ze bierze 20 letnie auto i był zachwycony stanem auta.
@Rapek6263: Absolutnie nic nie zarzucam autu które miałeś ponieważ takie przypadki też się zdarzają i to jest fakt. Sam w swoim życiu zaliczyłem epizod z handlem autami i po prostu jestem uczulony wręcz na przebiegi wiem jak to potrafi wyglądać, przed wejściem przepisu o zakazie korekty auta miały do 220 około góra teraz mają od 220 zazwyczaj. Problem jest też taki, że ludzie w Polsce mają jakiś taki obraz, że od
@YEPs: Max 10-12 obecnie to są warte takie egzemplarze która są dobrze utrzymane a to jakieś tam rzeczy jeszcze ma spoko dołożone aczkolwiek nie 30 a tak z 24 góra. Poza tym moim zdaniem też jest zwieśniaczone zwykłe lampy na przykład dużo lepiej wyglądają tak samo normalny wydech
@Cztero0404: oczywiscie ze tak. Zgadzam się z to a w 100%. Dlatego tez napisałem ze jak wspomniałem w ogłoszeniu za auto ma jakies wady i było uszkodzone w tył przy czym dysponowałem zdjęciami i chciałem je pokazać to ludzie nie dzwonili a jak już zadzwonili to zdziwieni ze przez 20 lat używania auta ktoś śmiał mieć wypadek i on teraz nie może kupic perełki za 8% wartości nowego egzemplarza.
@Cztero0404: ja wziąłem za swoje 18k i uważam ze dla klienta to była okazja aczkolwiek pare lat temu były po tyle samo. Tylko ze przez ostatnie dwa lata ceny mocno podskoczyły i takie samochodu według mnie już nie będą taniec jeżeli będą w dobrym stania. Poprostu to co oferuje takie auto za takie pieniądze jest optymalna cena. Proste w naprawach i częściach daje radość z jazdy i da się je naprawić
@Cztero0404: dużo dołożone to znaczy co? rozpórki za 500zł? ringi z aliexpiress które nigdy nie były fabrycznie w e46? :P w życiu nie zapłaciłbym 24k za to auto