Wpis z mikrobloga

Jestem trochę jebnięty. Spędziłem prawie tydzień wyściełając moją bazę i najbliższy obszar prawie 40 tysiącami półbloków z cegły mułowej (mud brick slab) na survivalu. Bo czemu nie! Nigdy więcej mobów. Starałem się zachować naturalnie wygenerowany teren, wprowadzając jedynie drobne modyfikacje i elementy natury jak np drzewa. Sam spawn jest naprawdę atrakcyjny, więc jeśli chcecie to łapcie -> 46942827301
Teraz nadszedł czas, aby dodać tu trochę miłości, szczegółów, ścieżek, baeconów i świateł i można budować nowe farmy.
Reszta zdjęć w komentarzach.

PS. Nie mam autyzmu, Wesołych Świąt wszystkim!

#minecraft #gry #swieta
5KYN3T - Jestem trochę jebnięty. Spędziłem prawie tydzień wyściełając moją bazę i naj...

źródło: comment_167189691022xgrMWd471GLLZFf7Erkw.jpg

Pobierz
  • 22
@Dajzel: nie mogłem patrzeć już na pochodnie, walało mi się tego pod nogami, będą zamiast tego sea lantern i inne pierdoły tak aby jakoś przyozdobić tą pustynię.
@Or3z: po lewej farma mączki kostnej, w środku "wielki piec" z 72 piecy z automatycznym podajnikiem surowca i węgla, dalej w głębi generator bruku, farma kelpa i w oddali farma żelaza. Po prawej 2 farmy różnego drewna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5KYN3T: Super świat, powiedz mi jescze ile dni masz przegranych i ile masz już ten świat? Dobrze widzę że to wersja bedrock?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5KYN3T: pod względem wyglądu spawn jest fajny ale jest na górze do zabudowania farmami dużo czasu trzeba poświęcić na równanie terenu, szanuje za to że chce ci się grać u mnie często po kilku dniach się odechciewa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@5KYN3T pochodnie najprostsze, ja jak nie chcialem mobow, bez pochodni bo brzydkie to po prostu wkopywalem na 1 glebokosc w blok swiecacy i zakrywawlem go dywanem/mchem. Czasem swiecace dynie. W wodzie ogorki swiecace I potem mączką kostną i wyglądalo ladnie.