Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najgorsze święta w życiu ever.
4 dni temu rozwiodła się że mną żona, mamy rocznego synka i 3 tygodniowa córkę. Sądownie uregulowałem odwiedziny dzieci 2 razy w tyg. Alimenty 700 zł na dziecko.

Dom wspólny wybudowany w stanie surowym. Będzie mnie spłacała. Ja to miejsce znalazłem ja zaprojektowalem dom dużo pomagałem przy budowie.

Jej matka wskoczyła na moje miejsce i z dnia na dzień było tylko gorzej.

Teraz nie pozostaje mi już nic innego jak zamknąć ten etap. Odwiedzać dzieci i próbować poznać kogoś nowego. Z dziećmi to już tylko mogę szukać panny która już ma dziecko bo ja więcej nie chce.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a716416ee95d57c222fba0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 25
ŚwieckaOślica: Pamietaj o jednym, kiedys sie to skonczy i wtedy zaswieci slonce (to tak w telegraficznym skrocie).

Tylko nie zagladaj do kieliszka- jesli masz problem ze znalezieniem spokoju w sobie i ogarnieciem nerwow to skorzystaj z pomocy specjalisty, idz do psychiatry. Pan lub pani doktor przepisza ci leki ktore cie wycisza i reszta nalezy do ciebie- jestes twardy i duzo warty na pewno to ogarniesz! Ja w ciebie wierze!

Wesolych swiat