Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@posepny1: Gola jest bardziej ogarnięty, ale też nie wiem xD już ich tak nie śledzę bo trochę szkoda mi czasu na to xD wpisz bliźniaki i nazwę miejscowości w google to powinno coś wyskoczyć, jak nie to chyba jakiś fake xD bo developerzy to zaczynają sprzedawać jak tylko kupią ziemię i zanim łopata zostanie wbita w ziemię xD
@posepny1: Patrząc na KRS to szukałbym w jednej z spółek:
- WA INVESTMENT - tutaj wygląda na to, że zajmują się budową farm fotowoltaicznych, więc raczej mało prawdopodobne,
- KMA CAPITAL ONE - tutaj jest coś związanego z budownictwem, ale nie znalazłem żadnych konkretów co do inwestycji w Mosinie, pewnie na potrzeby samej budowy powstanie kolejna spółka, jak to bywa w zwyczaju. Możliwe też, że są na etapie projektów/pozwoleń, taka budowa
@Metylo: Wiadomo, tylko jakieś powiązanie wtedy powstaje czy to z właścicielem czy też inną spółką, a tego na razie nie widzę :)

Ale tak jak mówiłem, proces projektowo-budowlany trochę trwa, a KMA CAPITAL ONE z tego co widzę powstała w lutym tego roku, także jeszcze może być na etapie projektu/pozwolenia na budowę.
@lentilek: Akurat to gdyby nie Boxdel I Gola to by FAME nie bylo, wiec nie wiem dlaczego im umniejszasz. To ze ogarneli sobie do firmy Pasternaka i Rozpare to tez ich zasługa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RafDan: Boxdel i Gola mieli pomysł, z jednej strony tylko a z drugiej aż pomysł. I to na jedną walkę guzik vs Boxdel która pewnie by była tylko w klatce w jakimś klubie z live transmisja i tyle. Wszystko potem by upadło. Cała reszta zrobienie gali, ciągnięcie tego do dzisiiaj to jednak zasługa rozpary i Pasternaka. Boxdel to się tylko nadaje żeby się zjarac i nagrać aferki z ulifikiem i tyle.
@posepny1: No bylo tak ze przyszli do pasternaka zeby dal siano, i dorzucili rozpare jaki mózg zeby ew porazke finansowa rozbic na 4 osoby.

Ale to Gola I Boxdel przyszli do nich, a nie oni do nich. Gdyby Pasternak nie dal siana, to Gola ogarnalby kogos innego.

Pomysl i wykonanie bylo Goli i Boxdela wiec mowienie ze gdby nie rozpara i pasternak to by nic nie mieli to bzdura. Zobacz jak
@GoodGuyChucky93: Piszac taki komentarz pokazujesz ze masz zero rozumowania i logiki. Tak, gdyby dzis boxdel wiedzial jak wyglada FAME MMA to by przestal szukac klauna i robil FAME.

Tylko ze... akcja szukania klauna z koszalina zyl caly internet, pobili rekord ludzi na live wiec dziwne zeby taki temat odpuścił na rzecz organizowania gali ktora dopiero miala byc. W ten sposob jedynie uzyl tego hypu do promowania FAME i nawet gale zrobili
@RafDan: mam nadzieję że w tym otworze bombela masz chociaż światło, bo siedzisz w nim głęboko.

Boxdel został swojego czasu wywalony z pracy w tej krakowskiej firmie, bo nie potrafił wstać na 10 rano. Samej gali by nie było, gdyby go Gola nie pociągnął za jajca podpisać kontrakt, bo boxdel był za głupi żeby zrozumieć jaka to okazja. Oprócz tego regularnie wali po nosie i dlatego masz okresy gdzie ma dziwne
mam nadzieję że w tym otworze bombela masz chociaż światło, bo siedzisz w nim głęboko.


@SzitpostForReal: A ja mam nadzieje ze masz swiatlo w tej pywnicy z ktorej hejtujesz.

Mnie nie obchodzi jego zycie osobite, albo projekty ktore mu nie wypalily - sam gola powiedzial ze z rozpara mial kilka projektow ktore byly porazka.

I co z tego? Co to ma do czego?

Fakt jest jeden - gdyby nie Boxdel i
@lentilek: @RafDan: To nawet nie był pomysł boxdela i goli, tylko widzowie i rafona i magicala to podkręcili. Ba nawet zanim powstał fame, jeden ze współwłaścicieli high leauge próbował działać w tym temacie. Magical i Rafon podpisali z nim kontrakt i ruszył kanał igrzyska youtuberów jednak to nie wypaliło bombel i golas zaczęli działać nad fame.
Fakty też są takie, że boxdel miał #!$%@? w rozpare i Pasternaka którzy mieli