Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#iwonawieczorek
#niechktos mi powie, o co taka inba? Mało to ludzi ginie co roku? Do tego- takich spraw są zapewne dziesiątki, a tylko ta jest jakoś wybitnie medialna i ciągnie się latami- przecież prokuratura normalnie umarza tego typu rzeczy, jak zaginie jakiś szary bolak z psiedupów, a tutaj śledztwo lepsze jak smoleńskie.
O co to chodzi z tą sprawą?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tellet: to jest taki efekt pscyhologiczny, że kiedy jest coś w rodzaju ostatniej poszlaki, jak w przypadku Iwony nagranie z monitoringu, to takie sprawy stają się bardziej interesujące
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@placebo_: przeczytałem podsumowanie co tam mirek napisał na tagu i czemu mam wrażenie, że to jedna z tych spraw, gdzie ludzie tam snują domysły i przypuszczenia na cały kraj, a pewno wracając z buta 6km po pijaku potknęła się, wyrżnęła głową o krawężnik i zjadły ją dziki albo coś podobnego albo gdzieś wpadła do niezabezpieczonej studzienki czy innej dziury, a "teoretycy" zaraz będą postować filmiki z CCTV 320x240, na których
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzyrantop: Tak- rozumiem że za tobą to sam ziobro z kamińskim jadą w teren, ale za 99.99% bolaków, psy najwyżej puszczają dzielnicowego i wpis na stronie z zaginionymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xydeN-: oho, jak tam csi wypok, odwrócony obraz z lusterka samochodu widocznego na kamerce przemysłowej coś pokazał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tellet: Ja nie twierdzę, że wszystko jest tak jak być powinno, ale wyrażanie się tak o osobie, która nie może nawet sama odpisać co sądzi o takim jej określaniu jest mało fair.
  • Odpowiedz
@tellet: "przeczytałem podsumowanie co tam mirek napisał na tagu i czemu mam wrażenie, że to jedna z tych spraw, gdzie ludzie tam snują domysły i przypuszczenia na cały kraj, a pewno wracając z buta 6km po pijaku potknęła się, wyrżnęła głową o krawężnik i zjadły ją dziki albo coś podobnego albo gdzieś wpadła do niezabezpieczonej studzienki czy innej dziury, a "teoretycy" zaraz będą postować filmiki z CCTV 320x240, na których
  • Odpowiedz
@tellet: O to, że znowu zamieszani byli ludzie z wpływami, jak w wielu sprawach, które toczyły się latami bo były tuszowane. Zostawiając je od tak, dajemy im poczucie bezkarności, a tę bezkarność jak do tej pory mieli. Miejmy nadzieję, że to się zmieni.Sprawę Iwony Wieczorek już umarzano i pewnością, wielu ludzi się do tego przyczyniło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opad4991:

Wystarczy rozejrzaeć się wokół i włączyć myślenie.

Dokładnie- wyłończ tiwi, połoncz kropki i zobacz tutaj dwa piksele w nagraniu z kamerki przemysłowej majo inny kolor, to na pewno jakiś strzelec albo ktoś wysoko postawiony mierzący z rewolweru! A do tego gdzieś spaliła się chałupa czy gość wrzucił na fb/pudelka komentarz, to jest znak, czego nie rozumiesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz