Wpis z mikrobloga

Szukam opinii dotyczących zestawu słuchawkowego do #ps5 po dłuższym czasie użytkowania (6 msc - rok i dłużej).

Obecnie używam słuchawek jeszcze z czasów PS3 nazywanych Pulse Wireless Stereo Headset Elite Edition, ale sprzęt nie był zbyt trwały, pałąk pękł w kilku miejscach i musiałem go podkleić cyjanoakrylem. Nauszniki są całe złuszczone. Nie wspominając już o archaicznym wejściu mini USB.

A zatem jak z trwałością tych słuchawek? Czy materiały użyte do produkcji tego sprzętu są dobrej jakości? No i jak z jakością? Domyślam się że są gamingowe słuchawki za 1k zł i więcej, ale aż tak zapalonym graczem nie jestem, nie poświęcam na granie też tyle czasu co kiedyś.

Widzę że w RTV Euro AGD jest na nie promka i są w cenie 370 zł. To dobra kwota?
Viarus_ - Szukam opinii dotyczących zestawu słuchawkowego do #ps5 po dłuższym czasie ...

źródło: comment_1671880387Hl76HNuVP143dvnj8N5sOl.jpg

Pobierz
  • 7
@Viarus_ No ja mam te pulsy i jesli chodzo o dzwiek 3d to naprawde dają rade. Nie sa regulowane w zaden sposob, ale fajnie trzymaja sie na glowie, bateria trzyma wystarczajaco. Mozna je ladowac i grac jednoczesnie. Jeszcze kwestia tego ze sa to jedne z niewielu sluchawek bezprzewodowych do ps5
via Android
  • 0
@misiekmr dostałem nietrafiony prezent z euro i po prostu chcę go odmienić i dopłacić, akurat widzę że 28 grudnia kończy się ta promka więc chyba lepiej teraz niż czekać na jakieś promo ¯_(ツ)_/¯