Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@needer: strażnicy bardzo słaba, po kilku misjach usunąłem bo miałem dość gdy co chwilę słyszałem my name is groot - normalnie spam tym tekstem był nieziemski
SR zależy która część - 4 nawet zabawna ale ogólnie obie te gry to szroty
@needer: Strażnicy są rewelacyjni i bardzo dobrze spolszczeni (jeden z lepszych dubbingów jakie słyszałem). Jeśli miałbym się do czegoś doczepić to tylko do bardzo chaotycznej walki.
@needer A no i muszę jeszcze dodać że w Guardiansach są REWELACYJNE dialogi i voice acting, jedne z najlepszych jakie słyszałem w grach. Słuchanie jak się kłócą między sobą to miód, wielokrotnie łapałem się na tym że zamiast coś robić to stałem i słuchałem :D
Inni twórcy mogą się od nich uczyć, jak powinny wyglądać dialogi między postaciami które nie brzmią jak w jakimś generycznym rpg.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krs90: A ta gra nie jest czasem filmem z okazjonalnym zabijaniem hordy mobków + spacerami?

Zacząłem ją i przez ilość męczących dialogów odpadłem po godzinie albo dwóch. Potem włączyłem walkthrough na YT i w każdym miejscu do którego przewinąłem trafiałem na cutscenke.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Beeercik Trochę tak, ale ta gra stoi bardziej historia i postaciami a nie samą walką i jakimś wybitnym gameplayem. Mi takie proporcje odpowiadają i bawiłem się wybornie.